Aslan Burcu Genel Özellikleri


Gezegeni : Güneş

Elementi : Ateş

Uğurlu Taşı : Elmas

Uğurlu Günü : Pazar

Uğurlu Rengi : Altın

Aslan burcu, on iki burcun lideridir. Yüce gönüllü, otoriter ve üstünlük aslanın en bilinen özelliğidir. Aslan burcu, fiziksel görünüşü ile de çok beğenilir. Gururlu ve mağrur duruşları çoğu zaman çevrelerinde kibirli olarak görülmelerine neden olur. Sevdiklerine karşı çok cömerttir. Sevmediği insanlara karşı katlanılması zor biri haline dönüşebilir. Burçlar arasında en cesur ve kendine güveneni aslanlar olarak bilinir. Aslanlar çok şanslı burçlardır. Kısmetli oldukları da bilinmektedir. Güneş etkisindeki aslanlar her zaman etrafına ışık saçar.

İş Hayatı

İşine saygı duyan, otoriter ve hırsla çalışan bir burçtur. Çalışmayı çok sever. Aslan burcunun doğası çalışmaktır. İş onu hayata bağlar. Çalışmadığı zamanlar kendini boşlukta hissedecek kadar çalışmaya düşkündür. Aslan burcu her ne iş yaparsa yapsın, o işi dünyanın en önemli işi en büyük projesi olarak görür. İşi sadece mail atmak bile olsa aslanlar onu çok sistemli bir şekilde yapacaklardır.

Ofis işleri aslan burcuna göre değildir. Onun için uygun olan mesleklerin başında elbette ki yöneticilik gelir. Yöneticilik dışında eğitim öğretim alanlarında, araştırma görevlisi, akademisyen gibi mesleklerde aslan burçları için uygundur. Yaptığı her işte oldukça başarılı olur. Yönetici olarak görev aldığında ise otoriter olduğu kadar motive edici bir yönetici olacaktır.

Aşk Hayatı

Hayatında aşk olmayan bir aslan kendini eksik hisseder. Aslan burcu aşkta açık yüreklidir. İlişki yaşadığı insanlara karşı oldukça fedakardır. Bu yüzden aşık aslanlar kırılgandır. Sonsuz bir aşk, ilgi, sadakat ve en önemlisi saygı görmek ister. Onun kalbini kazanmak için ilişkiyi yönetmesine izin vermeli, gururunu okşamalı ve iltifatlar etmelisiniz.

Aslanlar ilişkide eğlenceli insanlardır. Rahat yaşamayı severler. Karşı cins tarafından da aranan kişilerdir. Aslan burcu ile uzun bir beraberlik yaşamak istiyorsanız, onu güldürün mutlu edin. Çünkü aslan mutluysa herkes mutludur. Güzel görünün. İyi giyinin. Çekici ve esprili olun. Ama asla onu gölgelemeyin. O, dikkat merkezi olmak ister. Bol bol sevgi ve şefkat gösterin. Karşılığında fazlasını göreceksiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.