Boğa Burcu Genel Özellikleri


Boğa burcu insanları çok sağlam karaktere sahip insanlardır, onu değiştirmeye çalışmayın ve olduğu gibi kabul edin. Boğalar canınızı sıkacak asla bir şey yapmazlar, uzaktan takip etmeyi seçerler, içten içe hesap yaparlar ama bunun sinsilikle alakası yoktur.Boğalar ince hesap yapmayı severler ve yaptığı hesaplar genelde doğrudur. Sabırlıdırlar, çoğu kez dik başlı oldukları söylenir ama asla dik başlı değillerdir. Herhangibi bir konuda emin ise onu asla değiştirmezler. Sadece iyi bildiği konuda inat ederler.

Boğanın ruhunu okşarsanız sizin için yapmayacağı birşey yoktur. Çok iyi bir dost, çok iyi bir hayat arkadaşı olurlar.

5 duyu organını aynı anda bu kadar iyi kullanan başka bir burç yoktur, boğalar bu özellikleri ile gurur duyabilirler.

Sakin bir yapıları vardır ve dingindirler, sevgiyi ve dostluğa yatırım yapmayı severler. Ailede bir boğa burcu var ise toplayıcı unsuru üzerine alır ve aileyi bir araya getirir. Çok iyi organizasiyon yapar.

Ateşlidirler. Farkındalık adına bir şeyler yapmak isterler, özel yetenekler sayesinde ön plana çıkmayı isterler. Sevgi ve estetik boğalar için çok önemlidir.

Boğa maddi dünyaya çok bağlı, dolayısıyla maddi olanaklar hep akar. Boğalar fakir bile doğsalar zengin ölürler, bütçesini en iyi yapan boğa burcudur.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.