Doğal Taş Boncuklarda En Çok Çeşit Prestij Boncuk’ta


Taşların insanlar üzerindeki pozitif ve negatif etkileri asırlardan beri bilinmektedir. Burcunuza, kan gurubunuza, hatta cinsiyetinize göre farklı etkileri olan taşların renkleri de insan psikolojisi üzerinde etki yapmaktadır. Sizi rahatlatan, içinizdeki ve çevrenizdeki negatif enerjiyi dağıtan doğal taşlar vardır. Sağlığınıza faydalı, alternatif tıpta kullanılan ve her geçen gün yeni etkileri ortaya çıkan taşların görselliği de dikkat çekmektedir. Doğal taş boncuk insanların üzerinde farklı farklı etki alanı oluşturmaktadır. Mesela akik taşı size koruma ve iyileşme sağlar.

Aynı zamanda akik taşı özgüven vererek çevrenize pozitif enerji yaymaktadır. Ametist taşı, stres ve depresyona iyi gelirken; amber taşı ise üzerimizde gün içinde biriken negatif etkilerden kurtulmamıza yardımcı olmaktadır. Doğal taş boncuk çeşitleri yukarıda ismi geçen taşların yanı sıra mercan, turkuaz, kuvars, sedef, kehribar gibi birçok değerli taştan elde edilmektedir. İnci ve fildişi ise insanlığın yüzyıllardır vazgeçemediği takı çeşitlerindendir.

Doğal Taş Boncuklar Nerede Kullanılır?

Taş boncuk hem görünümü daha gerçek hem de renk kaybetme ihtimali olmadığından geniş kullanım alanına sahiptir. Özellikle takı alanında alerji yapmadığından daha çok tercih edilmektedir. Tespih, kolye, bileklik, halhal, küpe ve yüzük en bilindik kullanım alanlarıdır. Ev dekorasyonlarında cam fanuslar içinde de sık kullanılan taşların, çevresine yaydığı etkiyi önemseyen meraklılarınca bolca kullanıldığı da bilinmektedir.

Sevdiklerinize hediye olarak da seçebileceğiniz şık tasarımlı ve uygun fiyatlı ürünlere, ulaşma imkânı da oldukça kolaydır. Taş boncuk fiyatları düşündüğünüz kadar pahalı olmayıp, takı haline dönüştürüldüğünde ortaya çıkan ürüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Hobi olarak takı tasarımı yapıyorsanız; oldukça makul bir uğraş bulmuşsunuz demektir. Bu yeteneğinizi ticarete döktüyseniz; birbirinden şık ürünleri, ufak maliyet ve yüksek kârla elden çıkarabilirsiniz.

Doğal Taş Boncuk Fiyatlarında Rakipsiz

Yıllardır nazar boncuğuna olan ilgi bile insanların taşlara ne kadar çok rağbet ettiğinin göstergesidir. Renk, talep, ebat ve çıktığı yere göre değeri değişen doğal taş boncuk fiyatları, meydana getirdiği takıya nazaran maliyetini önemsizleştirmektedir. Özellikle kadınların olmazsa olmazı takılar, takı tasarımının son yıllarda yaygınlaşması ve internet üzerinden aradığınız malzemelere Prestij Boncuk sayesinde kolay ve ucuza ulaşma imkanı; doğal taş boncukların hayatınıza girmesini kolaylaştırmaktadır.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.