Eğlenceli Metotlarla İngilizce Öğrenebilirsiniz


Okullarda ilköğretimden itibaren verilen İngilizce eğitiminde yeterli verimi az sayıda öğrenci alabilmiştir. Kabul etmek gerekir ki örgün eğitimde öğretilen İngilizce yeterli olmamaktadır. Bu durumda gerçek anlamda İngilizce öğrenmek isteyenler için birkaç çözüm yolu kalır ki, bunlardan bir tanesi olan İngilizce konuşulan ülkelerde yaşamak veya eğitim almak pek de ekonomik bir seçenek değildir. Rasyonel yaklaşımla bu şekilde yabancı dil öğrenebilmek az sayıda vatandaşımız için mümkün olabilmektedir. Tabii en az bunun kadar etkili farklı yöntemler de vardır. Örneğin, Mecidiyeköy İngilizce kursları araştırması yaptığınızda karşınıza ilk çıkan kurumlardan olan TÜRK AMERİKAN DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU MECİDİYEKÖY şubesi en gelişmiş ve modern metotlarla İngilizce öğrenmenizi sağlayabilir.

Yapılan araştırmalar ışığında ezberci eğitim sisteminin başarılı olmadığı gibi bir süre sonra oldukça sıkıcı bir hale geldiği ifade edilir. Bu kapsamda Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy İngilizce kursları programları mümkün olan en eğlenceli formatla öğrencilere sunulur. Derneğimizin misyonu olan; İngilizceyi en iyi şekilde öğretmek işini en iyi şekilde yapabilmek için gerekli olan eğitim formatlarını Amerikalı çözüm ortaklarımızdan temin ediyor ve kendi vizyonumuzla uyguluyoruz. Siz de Mecidiyeköy İngilizce kursları programlarımız içerisinde dilediğiniz programa hemen kaydolabilir, hızla İngilizce öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Son Model Eğitim Sistemi

Mecidiyeköy İngilizce kursları programlarımız, yeni nesil eğitim stratejilerini kapsar. Sunduğumuz eğitim sistemi içerisinde interaktif öğeler ağırlıktadır ve öğrencinin sisteme dahil olması sağlanır. Geleneksel eğitim programlarında olduğu gibi sadece yazılı veri üzerinden verilen eğitimler yerine birlikte öğrenme ve eğlenerek öğrenme tekniklerini uyguluyoruz. Yetişkin öğrencilere eğitim veren bir kurum olmamız sebebiyle, süreci yetişkinlere uygun hale getirip, aradığınız eğitim sistemine sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Bu Sefer Öğreneceksiniz

Her yolu deneyip İngilizce öğrenen çoğunluk içerisinden sıyrılıp, gerçekten İngilizce konuşabilen azınlığa katılmanıza az kaldı. Türk Amerikan Derneği Mecidiyeköy İngilizce kursları modern ve gelişmiş eğitim sistemlerini ülkemiz eğitim sistemine en iyi şekilde entegre etme vizyonu ile çalışmakta olan bir kurumdur. Eğitim kadromuzdan idareci kadromuza kadar tüm seviyelerde görevli personellerimiz vizyonumuzu benimse ve sizlere en hızlı ve eğlenceli eğitim sistemi hazırlanıp sunulur.

Kurumumuzda verilen eğitimlerden verim elde etmeniz elbette sizin motivasyon ve gayretinize bağlıdır. Ancak biz size en iyi sistemi sunacağımızı garanti ediyoruz. Bu kapsamda Mecidiyeköy İngilizce kursları ile alacağınız eğitimin büyük ölçüde sonuca ulaşmanızı sağlayacağı söylenebilir. Farkımız samimiyet ve ciddiyetimizi mükemmel biçimde bir araya getiriyor olmamızdır ki, bunu dernek olma vasfımıza borçluyuz. Bize www.tadmecidiyekoy.com internet sitemizden ve iletişim sayfamızdaki bilgilerden kolayca erişebilirsiniz.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak.