En güzide semtlerde sanal ofis fırsatı


Sanal ofis; iş sahiplerine geleneksel ofis açmak yerine daha az maliyetle işlerini yürütebilme imkanı sunan bir ofis çözüm yöntemidir. Günümüzde girişimcilik alanında meydana gelen artış, doğru orantılı olarak ofislere duyulan ihtiyacı da artırmıştır. Normalde bir ofise ihtiyaç duymadan freelance, home ofis olarak ya da sahada çalışan kişilerin resmi olarak işlerini yürütebilmeleri için bir ofis adresine ihtiyaçları olmaktadır. Girişimcilere bu adresi sunan sanal ofis firmaları büyük kurtarıcı niteliği taşımaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte işlerini internet üzerinden yürütenlerin ve bir ofise ihtiyaç duymaksızın çalışanların sayısının da arttığı görülmektedir. Farklı sektörlerden olan bu meslek grupları her ne kadar işlerini internet üzerinden yürütüp ofise ihtiyaç duymasalar da, farklı sebeplerden dolayı zamanla ofis ihtiyaçları oluşmaktadır.

 

İşlerini resmi olarak sürdürmek isteyen meslek grupları; adres gösterebilecekleri, kargo ve postalarını alabilecekleri, gelen müşterilerinin karşılanabileceği ve firma adına gelecek telefonlara cevap verebilecekleri bir desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bu aşamada da hazır ofis hizmeti devreye girerek iş verenlere büyük kolaylık sağlamaktadır. Her ilde farklı ofis hizmetleri bulunabildiği gibi İstanbul’da da hazır ve sanal ofis hizmetleri bulunmaktadır. İstanbul’da hizmet almak isteyenlere Avrupa yakası sanal ofis hizmeti sunan Kamara firması, iş sahiplerine en popüler iş merkezlerinde çalışma fırsatı sunmaktadır.

Sanal Ofisin Normal Ofislere Göre Avantajları Nedir?

Sanal ofisin normal ofislere göre en büyük avantajlarından birisi kurulumunun çok daha kolay olmasıdır. Bir günde bile sanal ofis kurmak mümkündür. İş sahiplerinin düşük bütçelerle bir ofis adresine sahip olmasına imkan sağlar. İş fikrini hayata geçirmek isteyip de resmi işlemlerini yürütebilmek için ofis açacak bütçesi olmayan kişilerin için oldukça ideal bir yöntemdir. Her firma sahibi işlerini prestijinden ödün vermeden düşük bir bütçeyle yürütmek ister. Sanal ofis kişilere düşük bütçelerle işlerini yürütme imkanı sunarken, bunun yanı sıra sabit bir telefon numarası ve gelen çağrıların profesyonel sekreterler tarafından karşılanması gibi hizmetleri de sunmaktadır. Firmaların işlerinin profesyonel bir şekilde yürütülmesi, müşterilerinin güvenini kazanmak için oldukça önemlidir. Kartvizitinde prestijli bir adres ve kurumsal bir telefon numarasına sahip olmak isteyen iş sahipleri sanal ve hazır ofis hizmetlerinden faydalanabilirler. İstanbul Avrupa yakası sanal ofis imkanı sunan Kamara, iş sahiplerinin en temel ihtiyaçlarını karşıladıkları kaliteli bir hizmete sahiptir.

Her firma için en önemli ayrıntılardan birisi de müşterilerinden gelen telefonların karşılanmasıdır. Sanal ofis hizmetinin sunduğu profesyonel sekreterler sayesinde gelen tüm aramalar karşılanır. Firma yöneticisi şirkette olmasa bile gelen aramalar karşılaşılır, müşterilerin iletmek istediği bir şey varsa sekreterler tarafından not alınır ve firma yöneticisiyle paylaşılır. Profesyonel sekreter hizmeti sayesinde müşteri memnuniyeti sağlanarak daha çok müşteri kazanmak mümkün olabilecektir. Sanal ofis kuracak olan kişiler ihtiyaç duydukları durumlarda daha önceden rezervasyon oluşturup ödemelerini yaparak toplantı odalarını kullanabilmektedir. Bu avantajları sayesinde sanal ofisler iş sahiplerine esnek olarak çalışabilme imkanı da sunmaktadır. Kamara firması, Avrupa yakası sanal ofis lokasyonları olarak; Altunizade, Şişli, Bostancı, Beyoğlu İstiklal, Levent ilçelerindeki ofislerini iş sahiplerine sunmaktadır. Kişiler bu semtlerde bulunan ofisleri hizmet paketleri doğrultusunda dilediği zaman kiralayarak resmi adres olarak gösterebilmektedir.


Yorum Yapınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.