Geçici Dövme Çıkarmanın En Etkili Yöntemi


Geçici dövmeler genellikle sahil kentlerinde popülerliği oldukça yüksek olan eskimeyen bir moda. Fakat bu moda bazen isteyerek bazen de istemeyerek sıkıntılara yol açabiliyor. Yaptırılan dövmeden sıkılmak veya beğenilmeyen bir dövme bazen can sıkıcı durumlara sürükleyebiliyor kişileri. İnternette yaptığım bir araştırma ile geçici dövme çıkarmanın bir sürü yolu olduğunu gördüm. Bu yüzden bu yazımızda hem tek tek onları deneyerek sonuçlarını yazmak hem de size en etkili en hızlı ve daha az zararlı olabileceğini düşündüğüm bir yöntemde bahsederek yazımı sonlandırmak amaçlıyorum. Öncelikle internet üzerinde yapılan yöntemler ve sonuçlarıyla ufkumuzu genişleterek başlayalım.

Geçici Dövme çıkarma yöntemi : Domatesi

Böyle bir yöntemi gördüğümde açıkçası biraz güldüm ne yalan söyleyeyim. Domates ne alaka dedim. Yazanın ellerine sağlık içeriğinde ne barındırıyor ve Nasıl söker diye bayağı yazmış kendisi ee madem bu kadar yazmış ve dövme çıkarma da işe yarıyor deneyelim dedik. Sonucu merak edenlere söyleyeyim sonuç hüsran. İnanın domatese acıdım..

Geçici Dövme çıkarma yöntemi : Limon

Madem sebzelerden başladık devam edelim. Sıradaki ürünümüz başlıkta da gördüğünüz üzere Limon. Bunun nedeni domatesler daha mantıklı geldi aslına bakarsanız. Sonuçta asit ve pil gibi kullananlar bile var. Tamam o kadar güçlü değil belki ama bir çok yerde ise yarıyor. Biz yine deneyelim dedik ama size tavsiye Limonun kilosu da pahalı boşverin. Hiçbir işe yaramadı.

Geçici Dövme çıkarma Yöntemi : Tuzlu su

Bir diğer asitli karışımımız da sıra, tuz ve suyu bir kaba koyun güzelce karıştırın ve Hazır. Yapmanız gereken tek şey tuzlu suda dövmenin olduğu bölgeyi bekletmek eğer uzuvlarınız da değilse bu bölge gerçekten zorlayıcı olabilir sizin için. Merak etmeyin biz üzerimizde denedik ve onu da tescilledik. Olumsuz, Tuzlu su karışımı dövme çıkarma da maalesef sınıfta kaldı.

Geçici Dövme çıkarma yöntemi : Klor

Bu insanlar bu yöntemleri bulurken ne yaşıyorlar gerçekten merak ediyorum şimdi şöyle bir düşünüyorum da Nereden çıkıyor sanırım buldum. Tuzlu su Denizden geliyor. Klor havuzdan. Sanırım başta da dediğim gibi sahil bölgelerinde bunlarla haşır neşir olan insanlar 1 ayda çıkan dövmenin çıkma nedenini bunlara bağlamışlar. Kloru da denemeyin tam bir fail !!

Geçici Dövme çıkarma yöntemi : Saç kremi

Az önceki dediğimin tamamen arkasındayım şimdide duşa giriyoruz. Saç kremini alıp iyice ovaladıktan sonra liflenince çıkıyor deneyin kesin çıkacak falan yazıp arkasında duranlar var sanırım onların ki hint kınası bir dövme değil ya da sorun başka artık çözemiyorum. Ama sizin için sayın okurlar biz onu da denedik. Maalesef bu yöntem de yanlış.

Geçici Dövme çıkarma yöntemi:Aseton

Giderek işler sertleşir takip eden okurlarımız bunu iyi bilir. Dövmeyi yaptırırken dövmecinin bize söylediği bir yöntem Aseton. Söylerken tabi biraz uğrastırır ve cildi tahriş edebilir dikkatli olun diyerek söyledi kendisi. Biz pek takmadık sanırım çünkü gerçekten tahriş etti. Nasıl bir dövme malzemesi ise bu hint kınası vücuttan çıkarmak gerçekten işkenceye dönüşebiliyor. Denedik her şeye rağmen o dövmeyi çıkarmayı denedik. Cildi tahriş etmenin yani sıra Aseton dövmeyi çıkarma da yetersiz kalıyor. Bunu da sizlere duyurmak isteriz.

Geçici Dövme çıkarma yöntemi: Sabun,Deterjan vb. maddeler

Arkadaşlar elinizi kayganlaştırır kirleri çıkarır çoğu zaman hatta hemen hemen her yerde kullanırız bu gibi maddeleri. Ancak geçici dövme üzerinde pekte işe yaradığı söylenemez. Saatlerce ovalayıp cildinizi tahriş ettiğinizle kalırsınız. Narin cildinize zarar vermeyi düşünmeyin boşuna acı çekmek yersiz diye düşünüyorum ve bu konuyu burada kapatıyorum..

Hint Kınasından Geçici Dövme Çıkarmanın En Etkili Yöntemi

Uzun uğraşlar sonucu yaklaşık 12 saatin ardından ne bulduysan deneyerek Geçici dövme çıkarma yöntemini bulduk. Tahriş olan vücuda mi yanalım yoksa boşa giden zamana mi bilemedik. Umarız internette yapılan onca boş öneriden önce bizim sitemizi ziyaret eder ve gerçek toy ama tam bilgiye ulaşırsınız. Denemeniz gereken sadece bir ürün var daha ağırları da olabilir ancak bu ideal. Açıklamadan önce kokusu biraz itici gelecektir ama üstesinden gelebilirsiniz diye bir tüyo vereyim. Evet o ürün Çamaşır suyu ultrason yoğun olanlarından kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Demedi demeyin tahriş edebilir sonra alta yorum yazıp kolum bacağım tutmuyor demeyin 😉

Geçici Dövmeden Kurtulmak için Nasıl bir yol izlemelisiniz ?

  • Öncelikle dövmenin nerede olduğuyla ilgili kendinize göre bir uyarlama yapmalısınız.
  • Bizim dövmemiz el üzerinde olduğundan dolayı ona göre anlatacağım.
  • Bir kaba ultra yoğun çamaşır suyu koyarak başlıyorsunuz.
  • Daha sonra dövmenin olduğu bölgeyi sır süre çamaşır suyunun içinde kalacak şekilde bekletiyorsunuz.
  • Ardından elinizi kaptan çıkarım bulaşık süngeriyle olarak Dövmeden kurtuluyorsunuz.

Deneyin hak vereceksiniz…


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.