Kızları Etkileme Yolları


Özgüvenli Olun

Özgüven
Özgüven

Bir kızı etkilemek istiyorsanız kendinize güvenmeniz gerekiyor. Özgüveni geliştirmek için gezeceksiniz, tozacaksınız yani aktif bir rol üstlenmeniz gerekiyor. Evde bilgisayar başında oturup saatleriniz harcarsanız özgüveninizi geliştiremezsiniz. Kızlar her zaman güçlü ve kendine inanan erkekleri sever.

Kendinize Bakın

Kendinize bakmazsanız kimse size bakmaz. Kendinizi mutlu edin ve yatırımı kendinize yapın daha sonra diğer insanların size bakmasını bekleyin bu sayede özgüveninizde gelişecektir.

Güzel Giyinin

Giyim zevkiniz yoksa kuzen, arkadaş gibi yakınınızdaki kişiler ile alışveriş yapın. Beraber seçerek karar verin, bu şekilde giyim zevkinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

Kibar Olun

Bir yerden bir yere gidiyorsunuz ve dar bir alan var, her zaman önden bayanlar diyerek öncelik vermek gerekiyor. Bu hareketiniz kız arkadaşınızın gözünde büyütecektir. Kibarlık efendiliktir, bu yüzden kibar olmaya çalışın.

Görgüsüzlük Yapmayın

Kızla bir mekana gittiğinizde kızın gözüne soka soka, cüzdanı, arabanın anahtarını ön planda tutmasın. Bu hareketler sizin görgüsüz olduğunuzun işaretidir ve bu hareket kızlara çok itici gelmektedir.

Fazla İlgi Göstermeyin

Bir kıza çok fazla ilgi gösterirseniz, o kızı hayatınızın merkezine koyarsanız o kız sizden uzaklaşacaktır. Biraz tedbirli ve sakin yaklaşmak her zaman iyidir. Her dakika mesaja boğarsanız, kız sizden uzaklaşmaya çalışacaktır ve kızı baymış olacaksınız. Sürekli mesaj atmayın ve çok fazla ilgi göstermeyin.

Spor Yapın

Spor yaptığınız zaman hem yüzünü şekillenecek, hem de vücudunuz şekillenecektir dolayısıyla giydiğiniz kıyafetler üzerinize oturacaktır.


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Kızları etkilemek için öncelikle para lazım. Espiri yapmak, eğlenceli biri olmak işinizi kolaylaştıracak birkaç unsurdan biridir.