Laf İle Peynir Gemisi Yürümez İle İlgili Kompozisyon


Laf İle Peynir Gemisi Yürümez İle İlgili Kompozisyon

Bir insanı ettiği sözleri değil  yaptığı işleri gözlemleyerek daha iyi tanırsın. Tüm insanların kendince bir hayal gücü vardır. Hayal gücümüz sayesinde bir çok şeyi düşünebiliriz. Fakat bu düşündüklerimizi hayata geçirebilmek daha önemlidir. Hayal kurmak aynı zamanda insanı rahatlatan bir olgudur. Fakat bu hayallerimizi gerçekleştirmek bizi daha çok mutlu edecektir.

Bazı insanlar bilmedikleri şeyler hakkında da bir düşünceye sahip olabilirler. Tahmin edilir ki bu düşüncelerin doğru mu ? yanlış mı ? olduğu kanıtlanmamıştır. Bu yüzden diğer insanlar bu düşünceden olumsuz bir şekilde etkilenebilirler. İnsanlar tarafından ortaya atılan düşüncelerin yanlış olabileceği unutulmamalıdır. Çünkü bazen düşündüklerimiz ile gerçek olanlar birbirlerine oldukça uzak olabiliyorlar. Aynı zamanda sadece düşünmek yetmez. Bu düşündüğün şeyleri yerine getirmen gerekir. Ancak o şekilde başarıya ulaşabiliriz.

Bu yüzden bazı insanların sözleri değil, ortaya koydukları başarıları göz önünde bulundurarak o insanlar hakkında olumlu veya olumsuz düşünmeliyiz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.