Rüyada Balık Görmek


Rüyada balık görmek

Rüyada balık görmek, genel yorumlanması açısından hayırlı bir rüya olarak söylenmektedir. Rüyasında balık gören kişinin gerçek hayatında karşısına çok büyük kısmetlerin çıkacağı, güzel bir mal ve mülk varlığına sahip olacağı söylenmektedir. En hayırlı rüyalar arasında yer alan balık görülen rüyalarda, balıklar ne kadar çoksa bu bereketler ve mal mülkler bu balıklarla size görünüyor denmektedir.

Rüyada büyük balık görmek : Salih kimselerin mescidi adına yorumlanmaktadır.

Rüyada küçük balık görmek : Üzüntülü olayların yaşanacağına işarettir.

Rüyada balıkları gruplaşmış halde görmek : Bir para varlığına ve bir mal varlığına işaret edilir.

Rüyada canlı balık görmek : Rüyanızda canlı balık ya da taze balık görüyorsanız, bu rüya gerçek yaşamınızdaki aşk yaşantınızda şanslı olayların gelişeceğini göstermektedir. Eğer rüyayı görmeden önce bir kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız yoksa, rüyayı gördükten sonra hayatınıza girecek olan kız arkadaş ya da erkek arkadaş namuslu bir kimse ve iyi huylu sakin bir kimse olacak diye yorumlanmaktadır.

Rüyada balık tutmak : Rüyasında balık tuttuğunu gören kişinin gerçek hayatta bir yerden toplu bir şekilde bir para alacağı söylenmektedir. Bunun dışında balık tutmak başka şekillerde de yorumlanabilmektedir. Bu yorumlar gerçek hayatınızda bir arayış içerisinde olduğunuz ve çabaladığınız şeyler için yeterli geri dönüşü fazlasıyla alacağınız yönündedir. Bunun dışında eğer kendi avladığınız balığı canlı canlı yediğinizi görüyorsanız da gerçek hayatta bir menfaate kavuşacağınız söylenmektedir.

Rüyada balık dolu kova görmek : Rüyasında balıkların dolu olduğu bir kap ya da kova gören kişinin, kendi işlerinin gittikçe düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada balıkları bir suyun içerisinden çıkarmak : Rüyasında tuttuğu balıkları bir gölden, denizden, ırmaktan ya da akarsudan çıkardığını gören kişi, gerçek hayatta kendisini maddi olarak epey rahatlatacak bir ganimete sahip olacağı söylenmektedir.

Rüyada su yolunda balık tutmak : Su yolunda balık tuttuğunu gören kişi, gerçek hayatta etrafındaki kandırarak türlü yalanlarla kandırdığı kişilerin mal varlıklarını ellerinden alacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada balığı pişirmek : Rüyasında balık pişirdiğini gören kişinin yakın zamanda eline yüklü miktarda para geçeceği ve sıkıntılarının giderileceği söylenmektedir. Ayrıca başına gelen bir zarar dolayısıyla uğradığı maddi zarar da kapatılacak denen rüya tabirinde bunun dışında kendi başına çok fazla iş açacak girişimlerden uzak durması gerekliliği de söylenmektedir.

Rüyada balığa dönüşmek : Rüyasında kendisini balık bedeninde gören kişi, gerçek hayatında manevi ve maddi olarak verimli süreçler geçirecektir.

Rüyada balık kızartmak : Rüyada balık kızartması yaptığını gören kişinin normal hayatında bir takım cinsel bozuklukları ve cinsel sağşık sıkıntıları olduğu söylenmektedir.

Rüyada ölü balık görmek : Rüyasında ölü balık gören kişi, gerçek hayatında da üzücü kayıplar vermiş ya da yakın dönemde üzücü kayıplar verecek şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada balık satın almak : Tüketmek amaçlı ya da evde akvaryumda bakmak amaçlı balık satın aldığını rüyasında gören kişi, normal yaşantısında kısa sürede evlenecektir şeklinde rivayet edilmektedir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.