Rüyada Başörtüsü Görmek 


Hal ve hareketlerini bilen, nerede ve nasıl davranılması gerektiği hakkında çok bilgili ve dikkatli bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyasında başörtüsü gören kimse, hayatında saygıya ve tavırlara çok dikkat ettiğine ya da edeceğine olgun tavırları olan kişinin hayatta başarılı olmak için çok çabaladığına ve insanlara mesafeli olduğu kadar sıcak olabildiğine de durumları analiz ederek insanlar tarafından tebrik edilmeyi beklemeyecek kadarda alçak gönüllü olabildiği şeklinde rivayet edilmektedir.

Başörtü görmek; kişinin saygınlığını zaman içerisinde insanlara sergilediği tavırları ile edindiğine durumları kontrol altına alarak farklı zaman dilimlerinde kendilerine büyük ve saygın bir çevre oluşturacakları şeklinde rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişilerin iyi şekilde anıldığına, bilinirliği konusunda sıkıntı olmadığına ve durumları analiz edebilecek kapasite içerisinde olunduğu şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyayı gören kişinin her zaman haddini bildiğine ve bileceğine, tavırları oldukça dikkatli olan, oturup kalkmasına ortam içerisinde nasıl davranılması gerektiği gibi analiz kapasitesinin var olduğuna ve kibarlığı sayesinde herkes tarafından övüldüğü şeklinde rivayet edilmektedir. Kişinin dişini bilgisinin çok olduğuna, hareketlerinde dini durumların varlığına, toplum içerisinde belirli bir konum edineceği şeklinde yorumlanan bir rüyadır.

Rüyada Başörtü Kaybetmek

Rüyasında başında olan başörtüsünü kaybeden kişi, şanssızlık yaşayacağına ve zor durumda kalacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin zor duruma düşeceği veya kötü anlar yaşayarak şanssızlık içerisinde kalacağı anlamında yorumlanmaktadır. Kişilerin farklı zaman dilimlerinde kötü anlar yaşayarak insanların şansına güvendiği anlar’ da, şanssız hissetmesine neden olacak durumlar ile karşılaşacağı şeklinde rivayet edilmektedir.

Rüyasında giyeceği başörtüsünü kaybeden kişi, dini açıdan sıkıntı çekeceğine ve ortam içerisinde itibar kaybı yaşayacağına delalettir. Rüyayı gören kişilerin anlık olarak gaflete düşmesinden dolayı veya arkadaş çevresinden ötürü günaha bulaşacağına, işleyeceği günahlardan ötürü kişilerin toplum ve aile içerisinde dışlanma yaşayacağına, kendisine çeki düzen vermesi gerektiği şeklinde rivayet edilmektedir. Kişilerin toplumsal değerlere vermesi gerekli olan durumları öğrenmesine yardımcı olan veya öğrenmesi için ortam hazırlanacağına dair rivayet edilen bir rüyadır.

Rüyasında eski başörtüyü takan ve satın alan kişi, zor zamanlar geçireceğine ve geçecek zor zamanların kişinin hayatında kalıcı olacağı, fani dünya içerisinde zor günler göreceğine delalettir.

Rüyayı gören kişilerin ailevi sorunları olduğuna ya da yakın zaman içerisinde özellikle evli olan kişilerde büyük tartışmalar olacağına, ailenin temel yapı taşları olan güven, sadakat ve saygı gibi olayları etkileyen ya da etkilemesine tetikleyen durumlar olacağına, kişinin eşinden ya da annesi ile babasından aile yaşantısına göre ayrılacağına, aile içi şiddetli bir geçimsizlik durumun var olması ile kimsede huzur kalmayacağına ve zor günler geçirerek atlatmak için çabalayacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Kişilerin her daim hakkı savunduğuna, hakkı olmayan hiç bir şeyi istemediğine ve almayacağı şeklinde ifade edilen bir rüyadır. Rüyayı gören kişiye yakın akrabasından veya konuşmadığı ailesinden ya da hakkı olmadığını düşündüğü bir yerden bir miras ya da toplu bir para geleceğine, rüyayı gören kişinin gelen maddi tutar karşısında ani tepki vererek asla almayacağına hakkında feragat edeceğine ve hayatına yoksul olarak devam ederek fani dünya içerisinde maddi olarak hep manevi olarak ara sıra sıkıntı çekerek gözlerini dünyaya kapatacağı şeklinde ifade edilmektedir.

Rüyada Başörtüsü Takmak

Rüyada başörtüsü taktığını gören kişi halden anlayan, hoşgörülü, anlayışlı ve alçak gönüllü kimsedir ve bu nedenle herkes tarafından da çok sevilir.

Rüyada Başörtüsünü Çıkarmak

Rüyada başörtüsünü çıkaran kişinin, meslek hayatında önemli derecede yükselme olacak ve başarılar birbiri ardına gelecek demektir.

Rüyada Erkeğin Başörtüsü Takması

Bir erkek eğer rüyasında başörtüsü taktığını görürse bu kendisine yardımcı olacak, hizmetini yapacak bir kadına işaret eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.