Rüyada Beklemek Görmek


Rüyada beklemek, ilme ve eğitime, bazen de dindeki inançsızlığa işarettir. Rüyada iyi bir haber beklediğini görmek, hayra, kötü haber görmek de şerre işarettir.

Rüyamızda Beklemek

Rüyamızda beklemek, düşüncelerin olgunlaşmasına, işlerin vaktine ermesine, zamanı gelenlerin bir bir yaşanmaya ve gerçek olmaya başlamasına diye yorumlanabilir. Bu rüya gerçek anlamına yakın şekilde diye yorumlanabilir ve rüya sahibinin hayatla ilgili beklentilerinin, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşmesi için sabır göstermesi manalarına gelir. Bazen de rüya sahibinin kendini olmadık, hayırsız ve kötü işlerin içinde bulabileceği şeklinde yorumlanır. Rüyamızda beklemek, ticaret ehli kimseler için rızık ve kazanç bolluğu ile diye yorumlanabilir.

Rüyamızda Birini Beklemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda birini beklediğini görmek güzeldir. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı manalarına gelir. Mutluluk verecek sözler işitmeye, övgüye layık, takdire şayan işler yapıp, insanlar tarafından yüceltilmeye işaret eder.

Rüyamızda Otobüs Beklemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda otobüs ya da benzeri her hangi bir araç beklemek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı bir musibet karşısında, yapacağı hiçbir şey olmadığı için elinin kolunun bağlı olacağına, bu durumun da kendini kahredeceğine delalet eder. Kişi, yine de çareler aramaktan vazgeçmeyecek demektir.

Rüyamızda Haber Beklemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda haber beklemek, iki türlü diye yorumlanabilir. Heyecan içinde ve rüya sahibini mutlu edecek olan bir haberi bekliyor olması, mutluluk, sağlık, ağız tadı, bol muhabbet manalarına gelirken, ha geldi ha gelecek diye korkuyla beklenen bir haber sıkıntı, üzüntü, çile, dert ve gözyaşı manalarına gelir.

Rüyamızda Ölümü Beklemek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda ölümü beklemek, ev içinde yaşanacak şiddetli anlaşmazlıklara, düşünce ayrılıklarına, sevgi ve saygı eksikliğine işaret eder. Evliliklerin noktalanacağı, aile bireylerinin dağılacağı şeklinde diye yorumlanabilir ve uğursuzluk olarak değerlendirilir.

Rüyamızda Bekletmek Ne Anlama Gelir?

Rüyamızda bekletmek, yenilik, değişim ve hayır olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin mutlu olacağı yeni başlangıçlar yapacağına, değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına delalet eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.