Rüyada Birini Ağlarken Görmek


Rüyada birini ağlarken görmek; derin bir acıdan büyük bir sevince kadar her türlü gözyaşı üreten duygunun serbest bırakılması olabilir. Günler boyunca, hatta yıllar içinde bilerek veya bilmeyerek arka plana atılmış üzüntü, suçluluk, kayıp, sefalet anıları, rüyanın bilinçaltındaki karşılıklarıdır. Büyümeye ya da yürümeye çalıştığınız hayat yolu, çabalar, uğraşlar ve belki de hiç ödül almadığınız hissi ya da sahip olduğunuz sevgi, rüyada gözyaşlarının akabileceği aralıklardır.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Temel ihtiyaçlar ile ilgili geçmişiniz ile ilgili bağlantılar içerir. Çevrenizde mutlu ve rahat olmak, arzulanmak ve sevilmek, diğer insanlarla iletişim kurmak ve beslenmek gibi temelde kabul etmediğiniz bebek seviyesinde hissettiğiniz, rahatsız olduğunuz sıkıntılı bir şey olabilir. Ayrıca, daha fazla ilgi isteyen yeni bir proje veya iş yönü olabilir.

Rüyada Ağlayan Çocuk Görmek

Çocukken reddedilmek ve kabul edilmesi gerektiğinin düşünülmesi başkaları tarafından veya hatta kendisi tarafından anlaşılamaz iç ağrısı; rüyalarda bir çocuğun ağlaması şeklinde görülebilir.

Rüyada arkadaşın ağladığını görmek; yakın olan bir dostunuzun size ihtiyacı olduğunu ve ona yardım edebilmeyi gönülden istediğinizi gösterir.

Rüyada düşmanınızın ağladığını görmek; size sıkıntı veren bir kişiyi duygusal olarak incitmeyi arzulamaya işarettir. Bazı yorumculara göre bu rakibinize karşı güç kazanmaktır.

Rüyada ağlayan birini teselli etmek; kişi yabancı ya da düşman olsa bile çok olumlu bir işarettir. Çoğu kez teselliye ihtiyacı olan rüya gören kişinin kendisidir, duygusal farkındalığı gösterir.

RÜYADA AĞLAMANIN DİĞER YORUMLARI

Rüyada Ağlayan Birini Teselli Etmek, rüya sahibinin yaşantısında tanımadığı bir kişinin mutlu olmasına vesile olacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda duyduğunuz ağlama sesi çok yüksekse yani hıçkırıklar eşliğinde geliyorsa ses elde edeceğiniz makam yada rütbenin sesli ve olaylı bir şekilde olacağını işaret eder.Rüyada Ağlayan Kadın Görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinden bir kadının desteği ile hayatını düzene sokarak iş sahibi olacağı, iş sahibiyse de yine bir kadın sayesinde kademe atlayacağı yada zam alacağını işaret eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.