Rüyada Boya Görmek


Rüyada boya görmek, birşeyin üstünü örtmek ve saklamaktır. Rüyada boya görmek aynı zamanda o zamana dek kazanmış olduğu malı, sermayesinin elden gideceği, mayi boya ile boyadığını görmek ise arkadaşlık ilişkilerinin güçleneceğine işaret eder.

Rüyada Boya Yaptığını Görmek

Bir yeri bir evi, mülkü boyamak insanı mutlu edebilecek gelişmelere, rüyayı gören kişinin hayatındaki beklentilerine bir cevap alarak gelişme kaydetmesine işaret eder. Boyadığın alanı, yüzeyi yeşil ya da beyaz ile boyamak günah ile ilişkilendirilip, işlemiş olduğun günahların sayesinde isyandan vazgeçeceğine işarettir. Bir alanı koyu renkteki tonlarda boyamak ise rüyayı gören kişiyi bir takım ruhsal bunalımlarla içsel sıkıntılara neden olduğu ile tabir edilir. Kahverengi boya ile boyadığını görenin de hayattaki bir takım müdahalelerde daha çetin, daha cesur olacağına, kırmızı boya ise gündelik yaşamında, işlerinde daha titiz ve dikkatli olmasına işaret eder. Boyadığını gören kişi aynı zamanda eskiden yaşadığı şeyleri bir kenara bırakıp yeni bir hayat çizginin devamında yeni bir ufka, yeni bir hayata yelken açmaya da işaret edebilir. Etrafındaki ilişkilerinde daha olumlu şekilde yansıyacağını güzel pozitif ilişkiler kuracağı anlamına da gelmektedir.

Renge Göre Rüyada Boya Görmek

1- Rüyada Beyaz Boya Görmek

Rüyada beyaz boya görmek üzüntü verecek bir durumun ardından güzel gelişmeler olacağına ve kişinin yaşadığı kötü olayların etkisinden kurtulacağına, rahatlayacağına işaret eder. Rüyada beyaz boya görmek aynı zamanda hayallere kavuşmaya, isteklerin gerçekleşmesine ve evliliğe de tabir edilir. Rüya sahibi eğer bekâr bir erkek ise evlenmeden önce ev alacağına, evinin tüm ihtiyaçlarını gidereceğine ve evliliğe maddi açıdan hazır olacağına tabir edilir. Rüyada beyaz boya görmek ayrıca kişinin karşısına çıkacak bir fırsata ve bu fırsatın hayatı tümüyle değişticek durumlara sebep olacağı için iyi düşünerek değerlendirme yapılması gerektiğine işaret eder.

2- Rüyada Mavi Boya Görmek

Rüyada mavi renkli bir boya görmek hayra, şansa, kısmete, huzur ve mutluluğa işaret eder. Rüyada mavi boya gören kişinin aile saadetine kavuşacağına, iş hayatının yolunda gideceğine, şansının açık olacağına, kazancının bol olacağına, rahat ve güzel bir hayat süreceğine tabir edilir.

3- Rüyada Kırmızı Boya Görmek

Rüyada kırmızı boya gören kişinin kararlarına ve girişimlerine dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Rüya sahibinin dikkat etmediği takdirde tüm maddi varlığını kaybedeceğine delâlet eder.

4- Rüyada Yeşil Boya Görmek

Rüyada yeşil boya gören kişinin dilediği bir adağını yerine getirmesine, hayır işi yapmasına, sadaka vermesine ya da zekât vermesine tabir edilir.

Rüyada Boya Kalemi Görmek

Rüyada boya kalemi görmek, rüya sahibinin enerjik bir yapısı olduğuna, hayatında birçok güzel olayla karşılaşacağına, mutluluk ve sevinç verecek gelişmeler olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin eğer bazı sıkıntıları ve üzüntüleri varsa moralinin düzelmesini sağlayacak durumlar olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve rahatlayacağına tabir edilir. Rüyada birden fazla boya kalemi görmek, rüya sahibi eğer bekâr bir kişi ise yakın zaman içinde iyi bir kısmetle karşılaşarak evleneceğine ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder. Rüyada rengârenk boya kalemleri görmek ise rüyayı gören kişinin sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, mutlu olacağına, yaptığı işlerden keyif alacağına, iş hayatında başarılı olacağına ve yükseleceğine, dertlerden ve sıkıntılardan uzak olacağına, ömrünün sağlık ve mutluluk içinde geçeceğine delâlet eder.

Rüyada Boya Yaptığını Görmek

Rüyada bir yeri, bir evi ya da eşyayı boyadığını görmek mutluluğa ve olumlu gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin mutluluk verici olaylar yaşayacağına, hayatta beklediği şeylere kavuşmak için yol alacağına tabir edilir. Rüyada bir yeri yeşil ya da beyaz boya ile boyadığını görmek, rüya sahibinin günahlardan, yanlışlardan ve isyandan uzaklaşacağına işaret eder. Rüyada bir alanı koyu renkteki tonlarda boyadığını görmek ise rüyayı gören kişinin bazı iç sıkıntılarının olduğuna ve ruhsal açıdan kötü bir dönemde bulunduğuna tabir edilir. Rüyada kahverengi boya ile boya yaptığını gören kişinin hayatta cesur adımlar atacağına, zorlu yollardan geçeceğine işaret eder. Rüyada kırmızı boya ile boya yaptığını görmek ise rüya sahibinin günlük hayatında ve yaptığı işlerde daha titiz ve dikkatli olması gerektiğine delâlet eder. Rüyayı gören kişinin ayrıca hayatında yeni bir yol çizeceğine, çeşitli değişiklikler yapacağına ve etrafındaki kişilerle ilişkilerinin olumlu yönde etkileneceğine, güzel ilişkiler kuracağına tabir edilir.

Rüyada Boya Fırçası Görmek

Rüyada boya fırçası görmek hayra ve iyiliğe işaret eder. Rüya sahibinin manevi anlamda olgunlaştoğına ve yükseldiğine tabir edilir. Rüyada boya fırçası görmek aynı zamanda bazı şeyleri geride bırakmak gerektiğine ve kişinin karşısına çıkan fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine tabir edilir. Rüyada bir şeylerin üzerine kat kat boya vurduğunu görmek, kişinin görev ve sorumluluklarını yerine getirdiğine, sorun ve sıkıntılarından kurtulacağına ve gönlünün huzur bulacağına işaret eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.