Rüyada Çanta Görmek


Rüyada Bayan Çantası Almak

Birine hediye etmek üzere bayan çantası almak o kimseyle yaşanacak güzel muhabbete, bir buluşmaya yahut çıkılacak kısa bir yolculuğa yorumlanır. Bekar bir erkek bu rüyayı görürse, tez zamanda nişanı olur. Evli kimseler için atalarından kalan bir toprağı satarak ailelerinin ihtiyaçlarını göreceklerini, eşlerini ve çocuklarını mutlu edecek şeyler yapacaklarını bildirir. Akrabalarla ortak bir iş yeri açmak için para yatırmak ya da sermaye koymak şeklinde de yorumlanır. Kaynak:

Rüyada Bayan Çantası Görmenin Psikolojik Yorumu

portfoy çanta

Kişinin genellikle bayanlara karşı zaaf içinde olduğuna ve hayatı boyunca otoriter kadınlarla yaşadığını, emredilmeye, itaat etmeye alıştığını bildirir. Bu rüyayı görenler hayatlarında bir kadının varlığı olmadan kendilerini eksik ve yetersiz hissederler. Aşırı hayalperest bir kişiliğe sahip olunduğunu ve baskın karakterli insanlardan hoşlanıldığını da bildirir.

Rüyada Bir Çanta Para Görmek

Rüyada bir çanta içinde para görmek çok iyidir, şans anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının artacağına ve bolluğa kavuşacağına işaret eder. Eğer çanta yırtıksa o halde bu da maddi zarara uğramak anlamına gelir.

Rüyada Çantaya Para Koymak

Rüyada çanta içinde görülen para genellikle bol kazanç ya da işlerin açılması anlamına gelir. Rüyada çantaya para koyduğunu gören kişi için de durum aynıdır. Bu, rüya sahibinin işleri konusunda şansının açılacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Açık Çanta Görmek

 

Rüyasında açık çanta gören kişinin, büyük hayalleri ve hedefleri var demektir. Rüya sahibinin bu büyük hedeflere ulaşabilmesi için gece gündüz çalışması gerektiği anlamına gelir. Rüyasından açık çanta gören kişi hırslı ve tuttuğunu koparan biri demektir, bu nedenle azimle çalıştığı taktirde başaramayacağı hiçbir iş, ulaşamayacağı hiçbir hedef yoktur. Bu rüya kişinin sebat ederek çalışması anlamına gelir. Bu durumda mutlaka başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyayı gören kişinin, hayalini kurduğu işi gerçekleştirerek beklediğinden çok daha fazla para kazanacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına ve yüklü miktarda paraya kavuşacağına yorumlanır. Aile hayatı günden güne daha huzurlu olacaktır. Rüyada sırt çantası almak, eğitim hayatı ile ilgili bir karar verileceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına ve yapılan bir anlaşmanın çok iyi iş kapısı açacağına işaret eder.

Rüyada çanta aldığını görmek, hayatınızda değişiklikler yapacağınıza, yeni gelir kaynaklarına, bahtınızın açık olduğuna, yeni kararlara ve yeni adımlara işaret eder. Hayatınızda yaptığınız değişiklikler ile sıkıntı ve zorluklardan kurtulacağınıza, boluğa ve berekete kavuşacağınıza, sizin için olumlu gelişmelere yorulur.

Rüyada Çanta Kaybetmek

püskülü çanta

Güzel bir işin yarıda kesileceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine yorulur. Girilecek bir işte zarara uğranacağına delalettir. Rüyada yeni çanta kaybetmek, hiç beklenmeyen bir anda çok sorun yaratacak ve yapılan işin askıya alınmasına sebep olacak bir tartışma yaşanacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, çalışılan işyerinin kapanacağına ve eski bir arkadaşla dargınlık yaşanacağına alamet eder.

Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyada çanta görülmesi yolculukla yorumlanır. Bir kişinin rüyasında keten kumaştan yapılmış bir çanta görmesi; o kimsenin birçok kişileri kurtaracağına, yırtık bir çanta görmesi; bir işe düşünmeden ve istişare etmeden yatırım yapacağına delalet eder.

Rüyanızda deriden yapılmış bir çanda görmeniz; evinizin içinde bulunan dargınlık ve küskünlüklerin tatlıya bağlanacağına, rüyanızda kumaştan yapılmış bir çanta görmeniz; bazı dedikodular işiterek üzüleceğinize, rüyanızda yırtık bir çanta görmeniz; bir işe düşünmeden, danışmadan çılgınca para yatıracağınıza, rüyanızda çantanıza para koyduğunuzu görmeniz; banka hesabınızın artacağına, rüyanızda çantanızı kaybettiğinizi ve fakat birkaç gün sonra bulduğunuzu görmeniz; satılmak için bir yere bıraktığınız malınızdan yüklü bir para alacağınıza yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında elindeki meşin çantasının aniden bez bir Çanta haline geldiğini görmesi; o kimsenin dostlarından zarar göreceğine, rüyasında elinde bulunan bez çantanın birdenbire meşin çanta haline dönüştüğünü görmesi; bu rüyanın aksi ile yorumlanır.

Molla Cami Rüya Tabirleri : Rüyada çanta görmek yolculuğa çıkmaya işarettir.

İmamı Nablusi Rüya Tabirleri : Rüyasında bir seyahat çantası gören yolculuğa çıkar.Çanta satın alan, dostlarından acı sözler duyar. Rüyada çanta satmak, ağrılardan kurtulmayı ifade eder. Yırtık çanta, ayrılığa; eski çanta, tehlikeye; gümüş çanta ise sıkıntı ve kedere yorulur. Çantayı bir yerde unutmak, evini veya işini değiştirme­ye; çanta kaybetmek ise dertlerden kurtulmaya işarettir. Deri bir çanta görmek, ev içindeki dargınlıkların tatlı bir şe­kilde sona ereceğine; kumaştan yapılmış bir çanta görmek bazı dedikodular duyup üzüleceğinize delalet eder.

https://www.eleganscanta.com/


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.