Rüyada Dağ Evi Görmek


Rüyanızda gördüğünüz dağ evi; yalnızlık hissine, kimsesizlik ve depresyon hali içerisinde olduğuna ve kişi kendisini artık sosyal hayattan soyutlamaya başladığını bildirir. Dağ evi kendisini iç dünyasına kapatmış bir kişiye dönüşmeye de delalet eder. Tabi aynı zamanda gün içerisinde konuşulan ya da görsel hafıza ile ilgili rüyada olabilir. Rüyanızı hayra yoracak kişilere anlatın ki, rüyanın kötü etkisini etkisiz hale dönüştürün. Bazı rüyalar ne kadar hayırlı olsa da, anlattığınız kişi sebebiyle tam tersi olabilir. O sebeple önce kendiniz hayır olsun deyin ve bu konuda güvendiğiniz kişilere rüyanızı açın. Unutmadan, rüyanızı tek yönlü değerlendirmeyin ve diğer sembollere de bakmayı ihmal etmeyin.

Rüyada dağ evi görmek, kişinin yaşadığı hayatın yoğunluğundan ve iş stresinden uzaklaşmak için bir müddet inzivaya çekileceğini ve bir bakıma münzevi hayatı yaşayacağını işaret eder. Aynı zamanda iş nedeniyle çıkılan bir yolculuğun çok uzun süreceğine ve bu sürecin kişiyi hasret çekmesi yüzünden çok yıpratacağına, sevdiklerinden ayrı kalınacağına da alamettir. Zor bir sınava girmek, kişinin becerilerini ve gücünü aşan bir göreve getirilmesi sonucunda yaşanacak sıkıntılar anlamına da gelir. Duygusal yaşantıdaki dalgalanmaların kişiyi fazlasıyla yıpratacağına ve evli ise bir müddet eşinden ayrı kalacağına, ilişkisi olanlarında geçici bir dönem sevdiği kimseyle görüşmeyeceklerine yorulur. Dağ evinde uyuduğunu görenler hastalık nedeniyle işe ara verir. Böyle bir yerde namaz kıldığını görmek ise, inancın kuvvetli olduğuna yorulur.

Rüyada Dağ Evi İnşa Etmek

Dağ Evi
Dağ Evi

Ağaçlardan bir dağ evi inşa ettiğini görmek, kişinin hayatını büyük ölçüde değiştireceğini ve alacağı kararlar sayesinde köklü değişimler içine gireceğini, İslami olarak, geçmiş hayatına bir çizgi çekip, hayata, inançlarına uygun yeni bir yön vereceğini bildirir. Sosyal yaşantıda aranılan bir isim olmanın, güç ve otorite elde etmenin, iş alanında ismini markalaştırmanın ve küçük girişimlerin kısa sürede büyütülerek yeni kazançlar elde etmenin işaretidir. Betondan dağ evi yapmak ise, iktidarını kanıtlayan kişinin güç kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada Dağ Evinde Yaşadığını Görmek

Tek başına bir dağ evinde yaşadığını gören kişiler kimseden yardım almadan ayakta dururlar ve her işlerini kendileri yaparlar. Başkalarına minnet duymadan yaşanan bir hayatın, eldeki imkanları kullanarak geleceğini sağlam zemin üzerine inşa etmenin de alametidir.

Rüyada Dağ Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Yoğun bir yalnızlık, kimsesizlik duygusu ile yaşayan kişinin, duygusal hayatındaki çalkantıları, kişisel beklentilerinin giderek azaldığını ve kendisini toplumdan soyutlamaya başladığını bildirir. Dağ evi, kendisini iç dünyasına kapatmış kimseleri temsil ettiği gibi, var olan şartları olduğu gibi kabul etmenin de ifadesidir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.