Rüyada Denizde Yüzdüğünü Görmek


Rüyada Yüzmek Anlamı ve Yorumu

Rüyada yüzmek, genel manasıyla başarı demektir. Rüyada yüzülen suyun durumu rüyanın anlamını temiz ya da pis olmasıyla tam ters yönde değiştirebilmektedir. Rüyasında yüzdüğünü gören kimse iş hayatında başarılı olacak denir. Ticaret ile uğraşılıyorsa yapılacak bir anlaşma veya ortaklık ile işlerin büyütüleceğine yorumlanır. Normal çalışan kimseler için yükselme ya da zam, prim, ikramiye vs. alma şeklinde yorumlanır.

Kimi yorumculara göre rüyada yüzmek görmek, yolculuğa çıkmak olarak yorumlanır. Eğer yüzdüğünüz su temiz ise yapılacak yolculuğun sonunda başarılı olunacak demişlerdir. Su kirli olursa tam aksi manaya gelmektedir. Rüyada yüzen kimse için devlette iş bulacağı ya da devlet tarafından mükafat göreceği de rivayet olunur.

Rüyada Karada Yüzmek

Karada yüzdüğünü veya yüzmeye çalıştığını gören kimse için hapis ya da esaret hissedeceği bir durum meydana gelir.

Rüyada Dipten Yüzmek

Suyun altında yüzdüğünü gören kimse gizli işlerin peşindedir. Bu saklı, gizli işler bir gün başına iş açacaktır.

Rüyada Mavi Denizde Yüzmek

Rüyada mavi denizde yüzdüğünü gören kimse, çok çalışarak bir yerlere gelmeye çalışır. Kendisine belirli hedefler koyarak bu hedeflere ulaşmak için hayatını adar. Rüya sahibini geriye götürecek gelişmeler yaşansa da büyük bir azim ile daima ileriye gitmeyi başarır. Ancak bazı rüya sahipleri, bu karmaşada boğulabilir. Çalışmanın karşılığını alamadan pes edebilir.

Rüyada Denizde Yüzmek ve Balık Görmek

Rüyada denizde yüzmek ve balık görmek, rüya sahibinin başarılı işler çıkartacağı bir dönemde hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Sığ Denizde Yüzmek

Kişinin işinde çok başarılı olması söz konusu olduğu halde, riskleri ve ihtimalleri doğru şekilde analiz edemediği için hedefine çok daha geç ulaşacağını ifade eder. Sağduyudan uzak kararlar almanın elde edilecek geliri azaltacağını, her söylenene inanmak suretiyle bazı insanların günahının alınacağını işaret eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse bir kaşık suda fırtına koparacağını ve sonuçlarının üzücü olacağını delalet eder.
Rüyada Denizde Yüzerken Boğulmak

Kişinin elindeki imkanların hiç tükenmeyeceğine inanması, hayal dünyasında hareket etmesi yüzünden mevcut işini batıracağını, çok fazla açılması ve düşüncesizce iş girişimlerinde bulunması yüzünden iflas etmesini bildirir. Yanlış bir ilişkiye girmek yüzünden aile ile arada çıkacak tartışmalara da tabir edilen rüya, kişinin burnunun dikine gitmesinin faturasını ağır ödeyeceğini işaret eder.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Denizde Yüzmek

Tanışılan yeni insanlarla beraber yepyeni projelerde çalışılacağına, her ne kadar kişinin şansı yaver gidecek olsa da, girilecek yeni ortamlarda dikkatli olunması gerektiğine de uyarıda bulunur. Rüya sahibinin sırlarını ifşa etmemesi ve herkesle paylaşmaması gerektiğini bildiren rüya, temkinli olmanın doğru olacağını da tabir eder.

Rüyada Denizde Yüzme Yarışması Yapmak

Kalabalık bir yüzme yarışması görmek kişinin iş yerinde aklı, zekası ve çalışkanlığı ile sivrilmeye başlayacağını, amirlerinin gözüne girecek çalışmalar yapacağını bildirir. Yapılan yüzme yarışmasında birinci olduğunu görmek ise, genç insanların hedeflerine ulaşmaktaki tüm engelleri aşacağına, hayal ettikleri mevkiye çok erken yaşta geleceklerine işarettir.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.