Rüyada Duman Görmek


Rüyada duman görmek genel anlamı ile uzaktan gelecek olan habere delalet eder. Duman açık renk ise haber temiz, hayırlı ve mutluluk vericidir, duman kömür gibi karaysa da haber acı, kötü ve üzücüdür diye tabir edilir. Rüyada duman gören kişi çok istediği şeylere tutarlı yaklaşımı ve çalışkanlığı sayesinde mutlaka ulaşacak demektir.

Bir kişi rüyasında ateş yakmak isterse ve ateşi canlandırmak için onu üfler ve bu nedenle de gözüne duman kaçmasına sebep olursa sıkıntılı günler yaşayacak, darlığa düşecek ve dolayısıyla da bunalacaktır. Rüyada dumandan göz gözü görmeyen bir yerde olmaksa rüya sahibinin yakınları arasında yaşayacağı fırtınalara ve sorunlara delalet eder.

Rüyada Duman Tütmesi

Rüyada evin bacasından ya da soba borusundan tüten duman o hanede yaşanacak olan küçük, önemsiz ve gelip geçici bazı sorunlar olacağına, üzerinde durmaya bile değmeyeceğine, dumanın evin içinde tütmesi ise aileyi dağılma noktasına kadar getirecek olan önemli sorunlara delalet eder.

Rüyada Duman İçinde Kalmak

Rüyada bir kişi açık ya da kapalı olması fark etmeksizin duman altı olan bir yerde, o dumanın içinde olduğunu görürse, etrafından kendisini enayi ve aptal yerine koymaya çalışıp, malından ve parasından istifade etmeye çalışan insanlar olduğu yönünde tabir edilir.

Rüyada Duman ve Ateş Görmek

Rüyada duman ve ateş görmek uzun süre yatışmayacak kişilere ve olaylara delalet eder. Eğer duman etrafı sarıyorsa bu kriz durumunun pek çok kişiyi etkileyeceği ve olayın daha fazla büyüyeceği anlamına gelir. Rüyada ateş ve duman görmek, rüya sahibi bir kimseden hediye alır.

Rüyada Duman Çıkması

Rüyada bir yerden duman çıkması o yerde yakında herkesin duyacağı bazı olaylar olacağına delalet eder. Yanan bir ateşten duman çıkmasıysa rüya sahibi için sağlık ve para anlamına gelir.

Rüyada sigara dumanı görmek

Rüyada sigara dumanı görmek, hayra yorulmaz, huzurunuzu kaçıracak, sizi zor durumda bırakacak olaylar yaşayacaksınız.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.