Rüyada Eşcinsellik Görmek


Rüyada Eşcinsellik Görmek

Eşcinsellik kişinin kendisiyle aynı cinste olan birisine cinsel arzu duymasıdır. Daha net ifade edecek olursak, kişinin kendisiyle aynı olan birini arzulamasıdır. Kişinin rüyalarda karşılaştığı da budur. Eğer rüyacı tamamen cinsel olmayan benzerlikleri tanımlayabilirse, rüya tam olarak yorumlanabilir.

Kişinin kendisiyle aynı cinsten birisiyle cinsel ilişkide olduğunu görmesi genellikle kendi cinsel kimliğiyle ilgili çatışmaları ve kaygıları olduğunu gösterir. Ebeveyn sevgisi ya da onayı aradığımız için de kendimizi rüyalarda bizimle aynı cinsten birisine ilgi gösterirken bulabiliriz. Cinsel bir sevgiden ziyade bizi besleyen farklı türde bir sevgi de arıyor olabiliriz.

Çok sık olarak, rüyada eşcinsel ilişki yaşadığını görmek, bize zıt olan şeylerle uzlaşma çabasının da göstergesi olabilir. Kişiliğimizin farklı yanlarını bütünleştirerek kendimizi daha tamamlanmış hale getiririz ve böylelikle her türden ilişkiyi daha | başarıyla yürütürüz. İçsel boyutta bir birleşme ruhsal olgunluğun işaretidir.

İbn-i Sîrîn: Homoseksüel olduğunuzu ve kadınlar gibi makyaj yaptığınızı görmek; bir musibete düşeceğinize ve bu yüzden sadaka vermeniz veya mağfiret dilemeniz gerektiğine… Homoseksüellerle oturduğunuzu görmek; kötü insanlarla samimi olacağınıza delalet eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.