Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek


Rüyada eski sevgili görmek, sevgilisinden ayrıldığını görmek ve eski sevgiliyle birleştiğini görmek ciddi bir yorum gerektiriyor. Bu tip duygusal derinliği yoğun olan rüyalar, kişilerin gerçek hayatı ile ilgili çok önemli ipuçları veriyor. Rüyada sevgili görmek ya da eski sevgiliyi görmek aşk hayatının kötüye gittiğine işaret ediyor olabilir. İşte uzmanların rüyada eski sevgili görmek ile ilgili yorumları..

Rüyada eski sevgiliyle barışma görmek tabiri

Şu anda yeni biriyle beraberken rüyanızda eski sevgilinizi görmeniz onu özlediğiniz veya ona geri dönmek istediğiniz anlamına gelmiyor. O yüzden hemen telefona sarılıp onu aramadan önce bir nefes alsanız iyi edersiniz!

Rüyada eski sevgiliyle barışmak veya onunla sevişmek şu anda ilişkinizle ilgili sorguladığınız bazı şeyler olduğu anlamına gelebilir. Belki eski ilişkinizde hala çözemediğiniz veya anlamadığınız bazı duyguları da işaret edebilir. Örneğin uğradığınız bir haksızlığın nedenini çözmeye çalışmanız olabilir.

Eğer rüyanızda gördüğünüz kişi ilk aşkınız ise bu onu tekrar istediğinizi değil onun temsil ettiği ilk aşk heyecanını istediğiniz ve özlediğiniz anlamına gelebilir.

Bu da mevcut ilişkinize biraz renk katmanın zamanı gelmiş demektir.

Eğer rüyanızda gördüğünüz eski sevgiliniz kalbinizi kıran biriyse bu hala iyileşmediğiniz veya onu affetmediğiniz anlamına gelebilir. Ya da kalbinizi kıran sevgilinizi rüyanızda görmeniz şu andaki sevgilinizin de aynı şekilde kalbinizi kırmasından korktuğunuz anlamını taşıyabilir. Bilinç altınız size “Eskisi yapmıştı bu da yapacak” diyor olabilir.

Kendinizi iyileştirmediğiniz sürece bu tip rüyaları görmeye devam edebilirsiniz!

Rüyanızdan sevgilinizle ayrıldığınızı görmek tabiri

Rüyada boşanma veya ayrılık görmek kişinin kendini dışlanmış ve yalnız hissediyor olması anlamına gelebilir. Rüyada ayrılık görmek aynı zamanda ilişkinin bir sonraki aşamaya geçmesine hazır olduğunuzu da işaret edebilir.

Yani ciddileşen ilişki rüyalarınızda size hazır olup olmadığınızı sormak için ayrılık olarak gelebilir.

Rüyada Terkedilmek Tabiri

Eğer rüyanızda terk edildiğinizi görüyorsanız bu sevgilinizin size yeterince ilgi göstermemesinden de kaynaklanıyor olabilir. Bu rüya aynı zamanda sevgilinizden sakladığınız bir sır veya ona söylediğiniz bir yalanın vicdan azabı da olabilir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.