Rüyada Gübre Görmek


Rüyada gübre görmek, bereketli ve verimli olacak işlere girmeye, planlanandan ve hesaplanan da fazlasını elde etmeye işaret eder. Rüya sahibinin geçim sıkıntısının biteceğine, sahip olacağı rızkın ve paranın kendisinden sonraki nesillere aktarılacak ve onların da geçim derdi olmaksızın yaşamasını sağlayacak oranda fazla olacağı anlamına gelir. Rahat ve konforlu bir yaşama, zorluk ve zahmet çekmeden güzel bir hayat sürmeye işaret eder.

Gübre ve hayvan pisliği iyiliğe ve mala yorumlanır. Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen gübre, onu yiyen kimse için maldır. Etleri yenen kusun gübresi haram maldır. Özellikle kuru olan gübre rızıktır. insan gübresi çok zararlara ve akim kalmaya işaret eder. Üzerine insan gübresi bulaşmak, hastalık yahut korkudur. Bu rüya iyi is sahibi kimse için hayır değildir. Sığır gübresi ancak ziraatçi kimse için hayırdır.

inek

Rüyada Gübre Yemek

Rüyada gübre yemek, hileye ve fesada karışmaya işaret eder. Rüya sahibinin ayıplanacağı, gözden düşeceği, adının lekeleneceği ve toplumdaki tüm saygınlığını yitireceği işler yapacağına tabir edilir. Kişinin kul hakkı yemekten çekinmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada İnek Gübresi Görmek

Rüyada inek gübresi görmek de koyun gübresi görmekle aynı şekilde açıklanır. Rüya sahibinin hakkı olmayan mallara ve kazanca göz dikeceğine, saman altından su yürüterek menfaat elde etmeye çalışacağına işaret eder.

Rüyada Gübreye Basmak

Rüya sahibinin çevresinde kendisinin sırtından geçinmeyi isteyen çıkarcı ve menfaatçi kişilerin olduğuna tabir edilir. Bu kimseler, sürekli küçük hesaplarla rüya sahibinin malından ve parasından yemeye çalışıyorlar demektir.

Rüyada Gübreli Toprak Görmek

Rüyada gübreli toprak görmek, garanti olan kazanca yorulur. Rüya sahibinin kesin olarak her ay eline geçecek bir gelirinin olacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada kuru gübre görmek daha iyi yaşantıya ve geçime kavuşacağına, işleri yoluna sokacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarlaya gübre atmak evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına işarettir.

Rüyada buğdaya gübre atmak eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına yorulur.

Rüyada gübre yığını görmek iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, kazancın devamlı olacağına, rızkın kesilmeyeceğine yorulur.

Rüyada toprak ve gübre görmek sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada bahçeye gübre atmak duygusal olarak çok kötü olabileceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine delalet etmektedir.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.