Rüyada Hediye Görmek


Rüyada hediye görmek hayra, iyiliğe ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin sıkıntı hissettiği durumlardan kurtulacağına, uzun zaman boyunca devam eden kırgınlıkların, dargınlıkların biteceğine, güzel, uyumlu ve sevgi dolu ilişkiler içinde olmaya tabir edilir. Rüyada hediye aldığını ya da hediye verdiğini görmek de genel olarak hayra işaret eder. Rüya sahibinin isteklerine kavuşacağına ve güzel olaylar yaşayacağına delâlet eder.

hediye

Birinden hediye aldığını görmek, aşk yaşamında hem de iş yaşamında şanslı ve mutlu olacağınızı haber verir.

Birisine hediye verdiğinizi görmek, o kişinin size karşı olan hareketlerini beğenmediğinize işarettir. Eşinizin size bir hediye alması veya sizin ona bir hediye vermeniz, aranızda hiç yüzünden bazı dargınlıklar çıkacağına delildir. Çocuklarınızdan birinin size bir hediye alması, onun geleceği ile ilgilenmediğinize delildir. Bir büyüğünüzün size hediye göndermesi, işinizden ayrılacağınıza işarettir.

Magribi’ye göre rüyasında hediye alış verişi gören kişinin ya kendisi ya da bir yakını tez zamanda evlenecektir. Çünkü armağan nikah kıymanın nişanesi sayılmaktadır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.