Rüyada hızlı koşmak


Rüyada hızlı koşmak, kişi için hem risklerin olduğu kadar yükselişin de söz konusu olacağı bir iş yaşamına yorumlanır. Bu yükseliş kariyer hedefi olanların değişik fırsatlar elde ederek, yeniden bir planlama içine gireceklerini haber verir. Hızlı şekilde koştuğunu gören kişiler genellikle gelecek hedeflerine erken yaşta ulaşırlar. Her konuda tamamen kendi düşüncelerine göre davranan rüya sahibinin yaşadığı her türlü olumlu ya da olumsuz sonucu da göğüsleyecek kadar dayanıklı olduğuna işaret eder. Sorunlara takılıp kalmada ilerlemenin ve iş yaşantısında yüksek bir kariyer sahibi olmanın müjdesini verir. Yapılan işte bir numara olmak, insanların beğenisini toplamak, mevki elde etmek gibi anlamları da vardır.

Rüyada Hızlı Koşarken Düşmekkoşu

Çok fazla düşünmeden hareket eden kişilerin, yaşayacakları hayal kırıklığına yorulur. Çalışma hayatındaki riskler göz önünde bulundurulmadan alınan ani kararların gelecek planlarını olumsuz yönde etkileyeceğine ifade edilir. Çok erken yaşta alınan sorumlulukların ve çocuk sahibi olmanın ifadesidir. Detaylara takılmadan ilerleyen rüya sahibinin zaman zaman bu yüzden hata yapacağını ve olayları değerlendirirken objektif olmaktan uzaklaşacağını haber verir.

Rüyada Hızlı Koşan Kişiler Görmek

Kişinin başarılı olmak için bazı insanları örnek aldığını, bu sayede daha az hata yaparak hedefine kolay ulaşacağını ifade eder. Sorumluluk sahibi kişilerin bütün çalışmalarını en güzel şekilde sonuçlandıracaklarını ve hem ailelerinin, hem de kendilerinin gurur duyacağı bir hayata sahip olacaklarını delalet eder. Kişiye kariyer hedeflerinde ve planlamasında yardımcı olacak ileri yaşta başarılı insanlarla aynı ortamda bulunulacağını bildirir.

Bir kimsenin rüyada kendisinin koştuğunu görmesi, ümidinin olacağına (beklentisinin) gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyasında acele acele koştuğunu görmek, tamahkarlığa, dünya hırsına veya bir sıkıntıya düşmeye işaretle yorum­lanmıştır. Bu rüya, bir yolculuğa çıkmaya, bir yerden baş­ka bir yere gitmeye de yorumlanmıştır.

Rüyasında bir koşu sahası görmek, ferah ve sevince erme­ye, başarılı olmaya işaretle yorumlanır demişlerdir.

Bir kimsenin rüyada koşarak bir yerden diğer bir yere git­tiğini görmesi, rüya sahibinin sıkıntılı (kendisine sıkıntı ve­recek) bir haber alacağına veya arkadaşlarıyla bulunduğu yerlerde sıkıntıdan daralacağına işaret eder.

Rüyasında uzun bir yolda tek başına koştuğunu gören kimse, kendisini ferahlatacak müjdeli bir haber alarak se­vinir veya sevineceğine işarettir.

Rüyasında bir yarışma için grup halinde koştuğunu gören kimse, arkadaşlarından duyacağı üzücü bir habere işaret­tir şeklinde yorumlanır denmiştir.

Rüyada koşan bir kimseyi görmek, acele gelecek bir habere işârettir.

Rüyada koşarken durduğunu görmek, hırsı terk ederek kanaat ehli olmaya işârettir.

Rüyada yaya veya süvari olarak yavaş yavaş yürüdüğünü görmek, izzet ve şerefe işaret eder.

Riyada toprak üstünde yürüdüğünü görmek, rüya sahibinin eline en yakın zamanda mal geçeceğine işâret eder.

Rüyada kum üzerinde yürüdüğünü görmek ise, müşkül ve çetin bir işe işâret eder.

Rüyada Hızlı Koşmanın Psikolojik Yorumu

Özellikle iş konusunda, mücadeleci bir ruha sahip olunduğunu bildiren rüya, aile bireyleri ile geçirilen zamanlarda aşırı eleştirel yaklaşım içinde olunduğunu gösterir. Acele karar vermek veya karşılaşılan fırsatları iyi değerlendirmek adına çok fazla düşünmeden harekete geçildiğinin ifadesidir. Rüya sahibinin sosyal ortamlarda bulunmaktan ve yeni kişiler tanımaktan mutluluk duyduğunu anlatır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.