Rüyada Hurma Yemek


Rüyada Hurma Yemek; Rüyada hurma yemek Kur’an okumaya dinine fayda verecek bir meşguliyete yorumlanır. Dağılmış ve saçılmış hurma, devamlı olmayan paraya işarettir. Yere gömülmüş hurma biriktirilmiş maldır. Rüyada kendisine hurma getirildiğini görmek makam ve rütbe sahibi kimseler tarafından eline mal geçecek olmasına yorumlanır. Rüyada kilo ve ölçek ile görülen hurma ganimettir. Rüyada mevsiminde olmadığı halde hurma topladığını gören kimse ilim öğrenir, fakat ilmiyle amel etmez. Kuru bir hurma ağacından üzerine hurma düştüğünü gören kimse münafık bir kimseden ilim öğrenir. Üzerine hurma düşüren kimse sıkıntı ve üzüntüden kurtulur.

Bir kimse rüyada hurma yeyip de içinden çekirdeğini çıkardığını görse o kimsenin çocuğu olur.Hurma helal ve güzel rızk ile tabir edilir. Bir kimse güzel bir hurma yediğini görse, iyi bir söz işitir ve büyük menfaate nail olur. Rüyada hurma yediğini gören kimse iman tatlılığı bulur.

Rüyada Hurma Salkımı Görmek

Rüyada Hurma Salkımı Görmek; Rüyada hurma salkımı görmek mal kazanmaya ve çoluk çocuğundan ayrı düşmüş olanları bir araya toplamaya yorumlanır. Rüyada hurma salkımı görüp koparım yemek ise gelecek olan bol paraya ve güzel ilim ile amel etmeye delalet eder.

Rüyada Hurma Satıcısı Görmek

Rüyada Hurma Satıcısı Görmek; Rüyada hurma satıcısını görmek biriktirilmiş helal kazanca ve sünneti Seniyeyi bilen bir kimseye yorumlanır. Rüyada hurma satıcısı gören rüya sahibi için yaptığı işlerden bol para kazanacağına helal yoldan ailesine bakacağına delalet eder. Rüyada hurma satıcısı görmek bazı rüya yorumcularına göre ise sattığı ürünlere hile karıştıramamasına yorumlanır.

Rüyada Hurma Yağı Görmek

Rüyada Hurma Yağı Görmek;  miras malına yorumlanır. Bu rüya hazan ayrılığa güç bir işin kolayca halledilmesine gençliğe ve halin iyi olmasına bir yerden diğer yere nakletmeye yakında doğmuş bir çocuğa yahut ana karnında yaratılışı tamamlanmış ve düşürülmüş bir çocuğa yorumlanır.

Rüyada Hurma Görmek

Rüyada Hurma Görmek; Rüyayı gören kişi için dinine hizmet etmeye ve yapmış olduğu hizmetleri Allah rızası için yapmasına delalet eder. Rüyada hurma görmek İslam dinine göre kişi için ilim almaya ve dinine bağlı olmaya yorumlanır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.