Rüyada İlaç Görmek


Her insanın rüyada ilaç görmek hususunda bilmesi gereken en önemli konulardan biri de şudur ki, bu rüya tesadüfen görülen bir rüya değil Cenab-ı Hakk’ın yönlendirmesi ile kişiye mesaj vermek ve onu uyarmak maksadıyla gösterilen önemli bir rüyadır.

Bu nedenle rüyada ilaç görmek hakkında araştırma yapan ve bu rüyanın tabirlerini merak eden insanlar, son derece hassas davranmalı, bu rüyanın tabirini okurken ve incelerken dikkatli olmalı ve rüyanın bir uyarı niteliğinde olduğu gerçeğini fark ederek ders çıkarmaya ve ibret almaya çalışmalıdır.

Rüyada İlaç Satın Almak

ilaç

Rüyada ilaç almak iki türlü tabir edilir. Eğer rüya sahibi ilacı kendisi gidip alırsa, iş hayatında yıldızının parlayacağına ve istikbalinin parlak olacağına işaret eder. Eğer ilacı bir kişi kendisine satıyorsa o halde bir kişiden göreceği zarar ya da kaba bir tabirle yiyeceği kazığa delalet eder.

Rüyada İlaç Kutusu Görmek

Rüyada ilaç kutusu görmek rüya sahibinin mesele etmeyeceği, önemsiz bir söze delalet eder. Bu söz rüya sahibinin siniri bozmayı başaramayacak ve onu üzemeyecek demektir.

Rüyada İlaç Yazdırmak

Rüyasında ilaç yazdırdığını gören kişi, patronundan yıllık iznini koparmayı başaracak demektir. Bundan sonrası rüya sahibi için ver elini deniz, kum ve eğlenceli yaz akşamları demektir. Bu değişiklik rüya sahibine ilaç gibi gelecektir.

Rüyada İlaç İstemek

Rüyasında ilaç istediğini gören kişi çaresiz bir duruma düşecek ve etrafında yaralarını saracak gerçek bir dostunun olmayışının üzüntüsünü ve eksikliğini yaşayacak demektir. Bu gerçeğin acısı bir yandan yaşadığı çaresizliğin üzüntüsü bir yandan bastıracaktır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.