Rüyada İstifa Görmek


Rüyada istifa görmek, kişiye boyun eğdirmeye çalışan birinin varlığına alamettir. Bu kişi çoğunlukla gizli bir düşmandır ve kişinin henüz bu kimsenin varlığından haberi yoktur. Güçlü bir karakteri olan rüya sahibinin başkaldıracağını, sorunu yaratan kişi veya kişileri ortaya çıkarıp cezalandıracağını bildirir.

İstifa gören kişiler bir mal konusunda dolandırıcılığa uğrarlar ve olayı mahkemeye intikal ettirerek hukuki mücadele içine girerler. Zorlu günler geçirileceğine fakat sonunda kişinin muvaffak olacağına, kendisine olan güvenini tazeleyeceğine yorumlanır. Evli biri için eşinin kendisine karşı yönelttiği haksız suçlamalar karşılığında duruşunu bozmamak ve sonrasında eşinin gelip kendisinden özür dilemesini sağlamak manasına gelir. Kişinin şartlar ne olursa olsun asla özgürlüğünden ödün vermeyeceğini, her zaman dimdik ayakta durup ailesine ve çocuklarına örnek biri olacağını da işaret eder.

Rüyada İstifa Etmek

İşinden istifa ettiğini görmek tersine yorumlanır ve kişiyi çok mutlu edecek bir terfinin, ödülün ya da atamanın olacağını müjdeler. Yeni bir işin de habercisi olan rüya, akılda olmayan bir taşınma veya geçici görev nedeniyle yurt dışına çıkma şeklinde de tabir edilir. Kişinin beklemediği güzel gelişmelerin işaretçisi olan rüya, maddi konulardaki endişenin azalmaya başlayacağını, temiz rızık sahibi olan rüya sahibinin kısmetlerinin açılacağını, bekarsa hayalini kurduğu bir eşe ve eve sahip olacağını, birden fazla çocuğu olacağını delalet eder.

Rüyada istifa etmek vazgeçmek anlamına gelir. İşten istifa ettiğini görmek hayatımızdaki büyük değişikliklerin farkında olduğumuz anlamına gelir. Hayatımızı gözden geçirmeli ve içinde olmak istemediğimiz alanlara dair kendimizi alıştırmalıyız. İstifa ettirilmeye zorlanmak, içinde bulunduğumuz durumu kabullendiğimiz anlamına gelir.

İstifa, hayatta zorluklarla karşılaşarak varılan bir ruh halini simgeler. Sanki daha fazla ilerleyecek ya da karar alacak hiçbir gücümüz kalmamış gibidir. Gerçekten de hiçbir şey yapmamak ve “akışa bırakmak” ne olacaksa kendimizi olacaklara teslim etmek en iyisidir. Rüyalarda bu tevekkül devam etmeyi istememek şeklinde tecelli eder.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.