Rüyada Kaldırım Görmek


Rüya Tabirlerine göre kaldırım görmek ne demek Rüyada kaldırım görmek ne anlama gelir:

Rüyada kaldırım görmek çalismakla yorumlanir. Rüyada bir kaldirim üzerinde yürüdüğünü görmek, devlet dairelerinde bulunan bir isi için çaba harcadigina; kaldirimda bir arkadasi ile ayakta durup konustugunu görmek, aldığı bir işi başari ile bitirdigine; kaldırımda koşarak gittigini görmek, hükümetten büyük bir menfaat görecegine delalet eder.

kaldırım

Rüyada kaldırım görmek; Hayallerin sönmesine, dileklerin tutmamasına, duaların gerçekleşmemesine ve tüm emeklerin boşa gitmesine işaret eder. Hüsranla geçecek günlere ve hayır gelmeyecek şeylere gönül vermeye rivayet edilir.

Bir kimsenin rüyasında bir kaldırımda yürürken düştüğü­nü görmesi, bu onun iyi bir haberle karşılaşmasına, hayır­lı ve sevindirici bir haber alacağına işaret eder.

Rüyasında kaldırım görmek, iyi değildir. Bu rüyanız sizin, gereksiz işler peşinde koştuğunuzun ve bu işleri bırakma­nız gerektiğinin bir işareti olarak tabir olunur.

Rüyada kaldırım görmek, çalışmakla yorulur.

Rüyada bir kaldırım üzerinde yürüdüğünü görmek, devlet dairelerinde bulunan birisi için çaba harcadığına işâret eder.

Rüyada kaldırımda bir arkadaşı ile ayakta durup konuştuğunu görmek, aldığı bir işi başarı ile bitirdiğine işâret eder.

Rüyada kaldırımda koşarak gittiğini görmek ise, devletten büyük bir menfaat göreceğine yorumlanır.

Bazen rüyada kaldırım taşları üzerinde yürüdüğünü görmek, çetin bir yolculuk ile tabir olunur.

Diyanet: Rüyada kaldırım görülmesi çalışmakla tabir olunur. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir kaldırım üzerinde yürüdüğünü görmesi; o kimsenin devlet dairelerinde olan bir işi için çaba harcadığına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında herhangi bir kaldırımda bir arkadaşı ile karşılaşıp konuştuğunu görmesi; o kimsenin üzerine aldığı bir işi başarılıyla bitirdiğine, kişinin rüyasında herhangi bir kaldırımda koşarak gittiğini görmesi; o kimsenin devletten büyük bir menfaat göreceğine delalet eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.