Rüyada Karınca Görmek


Karınca görmek bolluk ve bereket işaretidir. Rüyada Karınca görmek, ev halkına, akrabaya, mal ve nimete yahut yolculuk ve ayrılığa işarettir.

Ayrıca karınca aşırı hırslılığı gösterir. Rüyada karıncanın uçarak evden uzaklaşması ev halkından birinin gurbete gitmesine çıkar. Bolluk ve berekettir.

Rüyada Karınca Sürüsü Görmek

Rüyada çok karınca orduya, kalabalık insan topluluklarına yahut mal ve nimete, Karıncalar Allah’ın C.C. askerlerine, çok mala yahut uzun ömre işarettir.

Rüyada Karınca Öldürmek

Rüyada bir karıncayı öldürdüğünü gören kimse, bir takım zayıf insanlardan dolayı bir günah işlemeye tabir edilir. Bunun için dikkatli olması gerekir.

Bir gıda maddesine karıncaların üşüştüğünü görmek, o şeyin pahalılaşmasına.

Karıncanın eve bir şey getirmesi hayra ve nimetin bereketlenmesine, götürmesi ise hırsızlığa yahut bir vesileyle görülecek zarara.

Ağız ve burundan karınca çıkması vefat etmeye, Atlıkarınca konulara çabuk intibak eden, çözüm üretmekle ve iş becermekte mahir olan bir kimseye yahut sevinç dolu haber ve gelişmelere, Karınca yuvası köye yahut işbölümü yaparak uyumlu çalışmaya, Evde görülen çok karınca Aile ve eş dost çevresinin genişlemesine delalet eder.

Rüyada Karınca Yemek

Rüyada karınca yemek veya kendi evine girdiğini görmek evin hayır ve bereketinin çokluğuna yorumlanır. Yine rüyada karınca yediğini görenin evine refahın geleceğine işaret eder.

Rüyada karınca görmek, aşırı hırslı biri olduğunuzun ve hiçbir şeyden memnun olmadığınızın belirtisidir.

Rüyada görülen karınca uzun ömre yorulur.

Rüyada karıncanın uçtuğunu görmek

Evinden karıncalarin uçarak çiktiklarini görmek, çocuklarından bir kaçinin evden ayrılarak, gurbete gideceklerine delildir. Ebu Sait El Vaiz e göre; çok karınca görmek, askerle kıyaslanir.

Rüyada Kırmızı Karınca Görmek

Rüyasında kırmızı karınca gören kişinin, ailesiyle hiçbir büyük sıkıntısı olmayacağına, akrabalarıyla iyi geçineceğine, kimseyle dargınlığı olmayacağı manasına gelir.

Rüyada Karınca Silkelemek Görmek

Rüyada karınca silkelemek görmek, yakın bir arkadaşınız sizi kandırması sonucu çok büyük günaha gireceğinize işaret eder. İşlediğiniz bu günah yüzünden samimiyetle tövbe edeceğinize, dinde huzur bulup günahlarınızın kefareti için muhtaç birine iyilik edeceğinize alamet eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.