Rüyada Kelime Görmek


Rüyada kelime görmek, görülen kelimenin anlamı ile ilişkilendirilmeli ve yorum o şekilde yapılmalıdır. Görülen kelime hatırlanmıyor ise, kişinin kısa sürede duyacağı önemli bir haber olduğuna, alacağı haberin hayatında büyük bir etki yaratacağına tabir edilir. Kişinin hitabetle alakalı işlerle ilgileneceğini, okutmanlık veya üniversitelerde öğrenim görevlisi olarak çalışmaları da niteleyen rüya, Kuran tefsirlerini okumaya, dini inancını kuvvetlendirmek için ulema kimselerden fikir almaya, onları dinlemeye ve kendini manevi açıdan zenginleştirmek istemeye tabir edilir. Kelime aynı zamanda kişinin derin düşünceler içinde geçireceği bir dönemi de bildirir. Her ayrıntıya dikkat eden, işinde büyük bir titizlikle çalışan kimselerin aile içindeki meselelerde ve karşılaştıkları problemlerde önceliği iletişime vereceklerine, başka kimselerin sorunlarında da arabuluculuk yapacaklarına delalettir.

Rüyada Kelime Oyunu Oynamak

Rüya sahibi için risklerin yüksek olduğu bir dönemi simgeler ancak kişinin pratik zekasıyla bu zorlukları kendi lehine çevireceğine yorumlanır. En zor günlerde dahi alacağı doğru kararlarla zararı azaltacak olmanın, çalışılan işte ileri görüşlü, kendinden emin tavırlarla herkesi etkilemenin ifadesidir. Kelime oyunu oynayan kimselerin eşleri tatlı dilli, cilveli ve işveli kişiler olur. Bekarlar için güzellikleri kadar kişiye olan güzel yaklaşımları ile etkileyici bir hanımla tanışarak aşık olmaya, uzun süren bir ilişkiye de tabir edilir.

Rüyada Sözlük Görmek

Okumaya düşkün, eğitime önem veren, bilim yolunda ilerleyen biri olunduğunu, girilen topluluklarda da aynı şekilde kişinin kendini en iyi şekilde ifade edebileceği, iletişim kurabileceği insanlarla tanışacağını delalet eder. Sosyal hayatın yoğunluğunu bildiren rüya, yazarlık, eğitmenlik, akademik kariyer için de işaret olarak ele alınmalıdır.

Rüyada Kelime Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayal kurmayı seven, gerçekliklerden ve kişiyi zorlayan anlardan kurtulmak için sürekli hayal dünyasına sığınan kimseleri ifade eden rüya, alıngan biri olunduğunu da ifade eder. Aşırı eleştirel bir yaklaşımın, yüksek bir egonun da tabiridir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.