Rüyada Kıskançlık Görmek


Rüyada Kıskanmak Görmek Hırslı olmaya, dünyaya aşırı tamah etmeye, yoksulluğa, gurur ve kibire, Kıskanılmak, kıskanılan kimse için ziyade rızık ve yüceliklere delalet eder.

Rüyada kıskanmak, hırsa, binaenaleyh rüyada kıskanç olduğunugören kimsenin, hisli olduğuna işarettir.Bir şeyi kıskandığını gören kimse, dünya işlerine tama eder.

Rüyada kıskanmak, hırsa, binaenaleyh rüyada kıskanç olduğunu gören kimsenin, hırslı olduğuna delalet eder Bir şeyi kıskandığını gören kimse, dünya işlerine tamah eder.

Birilerini kıskandığınızı gördüyseniz, insancıllığınızla güzel dostluklar kuracağınız anlamına gelir.

Kıskançlık, rüya sahibi için fakirliğe işarettir.

Kıskançlık, hayirli bir rüya değildir. Rüyada birisini veya onun giysisini kıskandığını görmek, arkadaslarina karsi haset duyduğuna delalet eder. Bazı yorumcular kıskançlığı kin ve nefretle de yorumlarlar.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada kıskançlık, yapan için fesattir. Rüyada kıskançlık. yapanin fakirligine işarettir. Bazen de kiskançlik kine, kibre, sihire ve sere işarettir. Kıskançlık, kiskanilan kimse için rızkın ziyadehğine işarettir.

Rüyada kıskançlık yapmak

Rüyada kıskançlık yapmak, dünyaya ve dünya zevklerine olan aşırı tutkunluğunuza, fesada, haset eden kimseye işaret eder. Rüyada kıskanılan kimseye bolluk ve bereket gelir.

Rüyada kıskançlık yaptığını görmek, tatsız olayların meydana geleceğine rivayet edilir. Zor günler yaşamaya, iyi huyları terk etmeye, ahlaklı ve efendi duruşu bozmaya, haram yollara girip günahkâr olmaya yorulurken diğer yandan da kazanç kapılarının kapanmasına işaret eder.

Rüyada birini kıskandığını görmek

Rüyada birini kıskanmak, rüya sahibinin bazı kişilere karşı gözünü kinin ve nefretin bürüdüğüne delalet eder. İçine fesat düşmesine, içi içini yediğine, insanlara karşı kötü düşünceler içine girmeye yorumlanır.

Rüyada birinin bir şeyini kıskanmak

Rüyada birinin bir şeyini kıskanmak, hayra yorulmaz. Çevrenize karşı öfke ve kin besliyorsunuz. Neyi affedemiyorsunuz?

Rüyada imrendiğini görmek

Rüyada imrenmek, sorunlar yaşayacağınıza, keyfinizin ve huzurunuzun kaçacağına, sürekli diken üstünde olmaya işaret eder.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.