Rüyada korkmak görmek


Rüyada korkmak

Rüyada korkmak, kafanızı kurcalayan soru işaretleriniz var ve bazen gerçekten kendinizi yalnız ve çaresiz hissediyorsunuz.

Rüyada korku görmek

Rüyada korku görmek, endişe duymanızı sağlayan sizi huzursuz eden, kaygılandıran, can sıkıcı sorunların varlığına işaret eder. Hazmedemediğiniz, sizi huzursuz ve mutsuz eden bazı durumların olduğuna işaret eder.

Rüyada ürkmek

Rüyada ürkmek, uğursuzluğa yorumlanır. Kötü günler yaklaşıyor, can sıkıcı olaylar yaşayacaksınız.

Rüyada korkmak

İbn-i Şirin’e göre; Rüyada korkmak, başarı ve zafere delalet eder.

İbn-i Kesir’e göre; Rüyada korkmak, rüya sahibi kişi zalimlerin zulmünden kurtulur. Korku kurtuluşa işarettir.

Rüyada korkup ağlamak

Rüyada korkup ağlamak, cesaretinizi toplayacak, öz güveninizi tekrar kazanacak ve çok mutlu olacaksınız.

Rüyada korkup saklanmak

Rüyada korkup saklanmak, sevdiklerinize özlem duyacaksınız. Bazende utanç duyup, gizlenme ihtiyacı hissetmeye işaret eder.

Rüyada korkup bağırmak

Rüyada korkup bağırmak, başarıya ve zafer kazanmaya, çok mutlu olmaya işaret eder. Yeni kısmet kapılarının ve şansınızın açılacağına da yorumlanır.

Rüyada birinden korktuğunu görmek

Rüyada bir kimseden korktuğunu görmek, gerçek hayatta da bir kimseden korkuyorsunuz ve bu nedenle de sıkıntı yaşayacaksınız.

Rüyada korkutularak kaçırılmak

Rüyada kendisinin korkutularak kaçtığını görmek, o yerde bir musibet ve salgın hastalık varsa oradan hızla uzak­laşacağına, tehlikesiz bir yere gideceğine, düşmanına galip geleceğine, her türlü korku ve endişeden kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Allah Teala (C.C) ile korkutulmak ve korkmamak

Rüyada kendisinin Allah Teala (C.C) ile korkutulduğunu ve kendisinin de korkmadığını görmek, rüya sahibi için hayra yorumlanır. Rüyada korkutmaya çalışan kişi kötü olaylar yaşar.

Rüyada namaz kılarken korkutulmak

Rüyada namaz kılarken korkutulmak, şan-şöhrete, huzura kavuşmaya, parlak yarınlara, büyük maddi kazanca, arzulara kavuşmaya, yakında gelecek güzel habere, sözünüzde duracağınıza işaret eder. Bazen sıkıntılardan sonra gelecek nimete, zorluklardan sonra arzulara kavuşmaya yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise korktuğundan emin olmak bazı problemler ile karşılaşıp canınızın sıkılabileceğine işaret eder.

Rüyada cinden korkmak

Rüyada cinden korkmak, hilekar, üçkağıtçı, oyunları bol bir kimseye işaret eder. Rüyada cini çok yakında görüp korkmak, hayal kırıklığına, umduğunuzu bulamayacağınıza işaret eder. Rüyada cinleri yere düşürdüğünü gören kişi, zarara uğrar.

Rüyada cinler tarafından korkutulmak

Rüyada cinler tarafından korkutulmak, yaşamınızda yenilik ve güzel değişimler ile feraha ve rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada korkutan şey kötü mü görünüyor? Böyleyse, büyük olasılıkla iç huzurunuzu ya da dış etkililiğinizi yok eden ya da yok etmekle tehdit eden bir parçanızı temsil eder.

Bilinçaltınızdaki hemen her şeyin iki yanı olduğunu unutmayın: Bir yere kapatıldığı ve ihmal edildiği zaman tehditkâr ya da iğrendiren ve kabul edildiği ve bilinçli yaşamda uygun bir yer verildiği zaman olumlu, yaratıcı yan gibi.

Rüyada hissedilen korku rüyayı erkenden sona erdiriyor mu? Bu durumda düşmeye bakın.

Rüyada birini korkmuş görmek

Rüyada birini korkmuş görmek, hayra yorulmaz. Sıkıntılı bir dönem yaşayacaksınız.

Rüyada korkak bir kimseyi görmek

Rüyada korkak bir kimseyi görmek, has­talıklardan şifa bulma, emniyete ve kurtuluşa, tövbe etme­ye işaret eder.

Rüyada korkak veya ürkek birini görmek

Rüyada korkak veya ürkek birini görmek, kahramanlığa işaret eder. Rüyada korkaklık olaylara karşı temkinli, dikkatli olmaya yorumlanır.

Rüyada birisinin korkuttuğunu görmek

Rüyada birinin korkuttuğunu görmek, rüyada korkuttuğunuz kimseden bir haber alır yada bilmediğiniz husus­larda daha bilgili olan o kişiden yardım alıp, onun aracılığı ile aydınlanıp, hastalıklardan şifa bulacaksınız.

Rüyada korkudan tekbir getirmek

Rüyada korkudan tekbir getirdiğini görmek, endişelerinizden, korkularınızdan, kafa karışıklıklarından, kararsızlıktan kurtulmaya ve hafifleyip rahatlamaya işaret eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.