Rüyada Kukla Görmek


Rüyada kukla görmek, rüyayı gören kişinin her zaman tabir yerindeyse iyi niyetlerinin kurbanı olduğuna, insanlara gösterdiği anlayış, güler yüz ve tevazu nedeni ile su istimal edildiğine, bunun biraz da dostunu düşmanından ayırt edemeyişi nedeni ile yaşandığına işaret eder. Rüya sahibi herkesi kendisi gibi riyasız, yalansız ve çıkarsız olarak görmekle hata ediyor ve zarar görüyor demektir.

Rüyada Kukla Olmak

Kukla
Kukla

Rüyayı gören kişinin kendi iradesi ve kararları ile hareket edemediğine, çevresi tarafından yönetilmeye çalışıldığına, başkaları tarafından yönlendirildiğine, dolduruşa getirilmeye çalışıldığına ve onun bu durumundan faydalanmak isteyenlerin amacına ulaşarak onun sırtından nemalanmayı başardıklarına rivayet edilir.

Rüyada Kukla Oynatmak

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin ulaşmayı çok istediği bir amacına, kendi girişimleri, birikimleri ve adımları ile nail olmayı başaracağına, tek başına elde ettiği bu zaferin de doyasıya keyfini yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Kukla Yapmak

Rüyayı gören kişinin baskın bir karakteri olduğuna bu nedenle hayatının tamamına kendisinin hükmettiğine, bundan ödün vermediği gibi ailesini ve yakın çevresini de kendi bildiklerini benimsetmek ve uygulatmak için çabaladığına yorulur.

Rüyada Kukla Bebek Görmek

Rüyada kukla bebek görmekle, kukla görmek aynı şeydir ve rüyayı gören kişinin bazı insanlar tarafından kullanılmaya çalışıldığına alamet eder. Rüya sahibinin çıkarcı ve kötü niyetli kişilerce, onların isteğine göre hareket etmeye yöneltildiğine, hayır demeyi öğrenmediği sürece de bunu hep yaşamak zorunda kalacağına delalet eder.

Birde yerde, vetrinde, dükkanda duran kuklalara bakan kimse kendi hayatını kendisi yönetecektir. Yani kimse ona emir vermeyecek ve hareketlerine de karışmayacaktır.Bu insan, her tür duruma kendi başına çare bulabilecektir. Bağımsızlığının tadını da çıkartacaktır.

Kuklaların üstlerindeki kılıklar güzel renkliyse hayat çok da zevkli ve anlamlı olacaktır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.