Rüyada Ölüp Kefenlenmek


Rüyada ölüp kefenlendiğini görmek, içinize kapanık olduğunuz ve kendi içinize attığınız her ne derdiniz varsa yakında kurtulmaya ve kendinize daha fazla öz güven duymaya yorumlanır. Yalnız olanlar ve kimseyle bir şey paylaşmayan kişiler sonunda güzle dostlar edinebilirler. Sevdikleriniz ile dertleşebilir ve onlara içinizi dökebilirsiniz. Kafanızı kurcalayan büyük sorular varsa da cevabı bulunur.

Rüyada kendini ölmüş ve kefenlenmiş görmek, hayata daha sevgili ile ve pozitif bir şekilde bakmaya yorumlanır. Hayat küsen biri için yakında yeniden mutlu olacağına ve yeni dostlar edineceğinize, yaptıklarınızdan keyfi alacağınıza yorumlanır.

Rüyada ölmeden kefenlenmek, sizi zorlayan ve ruhsal olarak yıpratan bir konuda hayırlı gelişmeler olmasına ve yalnız kalmamaya yorumlanır. Hayatınıza iyi insanlar girebilir ve gelecek günlerde çok güzel zaman geçirebilir, sevdikleriniz ile birlikte dert kederden kurtulabilirsiniz. Bazı şeylere boşu boşuna üzülüp efkar yaptığınızı da fark edebilirsiniz.

Molla CamiRüyada kefen görmek, avret mahallini örtmeğe işarettir. Bazen bu rüya işlerini gizli tutmaya veya bekar için emsali olmayan bir kimseyle evlenmeye işarettir. Rüyada kefen giydiğini gören kimse, zina yapmaya çağrılır. Ancakbunu kabul etmez. Rüyada ölülerin kefene sarıldığı gibi kefene sarıldığını gören kimsenin, öleceğine işarettir. Eğer kefen başını ve ayağını örtmemiş ise, o kimsenin dinindeki bozukluğaİşarettir. Rüyada ölü üzerinde kefenin az görülmesi, rüya sahibinin tövbe etmeye yaklaşmasına ve ölü üzerinde kefenin çok görülmesi, rüya sahibinin tövbe etmekten çok uzak bulunmasına işarettir.

Rüyada Ölüp Kefenlenmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, emeklerinizin karşılığını almak ve dert kederden arınmaya yorumlanır. Üzüntüler biter ve artık geçmişe takılı kalmak yerine geleceğinize odaklanabilirsiniz. Sizi uyaran ve hayat neşenizi yerine getiren dostlarınız hayata girebilir. Eğer hiç kimse destek olmuyorsa da tek başınıza bir şeylerin üstesinden gelebilirsiniz.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.