Rüyada Ölüyü Öpmek


Rüyada ölü öpmek, tatsız bir olayy yaşanacağına ve geçmiş zamanda tanışılmış bir kişiiyle istenmeyen bir ortamda yeniden biir araya gelineceğine delalettir. kimse gerçek hayatta tanıdığı bir taneesinin ölmüş olduğunu ve onu öptüğünü görmüş olurssa o kimseden çok güzel, müjdee dolu bir haber alırr. Tanınmayan bir ölünün öpülmesi ise karanlıkk yollara sapmak, tehlikeli ve güven telkin etmmeyen insanlarla arkadaşlık etmek anlamına gellir. İlerleyen günlerin kimse için dikkatli olunmması gereken bir süreç olduğuna tabir edilen rüyaa, bireyin pek de haz etmediğği bir arkadaşıyla yolculuk yapmakk zorunda kalacağına, iş yerinde kişiiye köstek olan bir yöneticiyle beraber çalıışmaya da delalet eder.

Rüyada Ölüyü Öpmek ve Ağlamak

Gülmek demektir ve iyi haberler iile kişinin gününün aydınlanacağını, çok uzzun zamandır hasret çekilen bir kiimseyle oturup hasbıhal edileceğini, uzak birr memlekete akraba ziyaretine gidileceğine işarret eder. İlk başta kötü olduğu düşünülen birr durumun ilerleyen zamanlarda pek çook hayırlı işe sebep olacağını rivaayet eder.

Rüyada Ölü Birini Öpmek

Ölülerin ortaya çıktığı rüyalar bazen ölen kişiyle bağlantılı olarak hislerimize, suçluluk duygularımıza veya öfkelerimize karşı koyma girişimlerimizi ya da ölümle ilgili kendi duygularımızı ifade eder. Bize yakın birisi ölünce onlara kendilerinden bir dışsal gerçeklik olarak katılma, bunları anılarımızda ve iç hayatımızda canlı olarak kabul etme ve kendimize kabul ettirme yönünde bir değişim dönemi yaşarız. Rüyada ölü birini öpmek o kişinin bir parçası olmak istediğimizi gösterir.

Rüyada Ölü Tabutu Öpmek

Kişinin gerçek hayatında öleceğini düşündüğü bir kimsenin erken üzüntüsü şeklinde yorumlanır. Bazı insanlara rüyalarda ölecek olan kişilerin malum olduğu durumlarda olabilir.

Rüyada ölü öpmek bazı insanlar için farklı yorumlanabilir. Özellikle yakın zamanda çok sevdiği bir yakınını, ailesinden birini kaybetmiş bir insanın üzüntü içerisinde gördüğü rüya onun özlemlerine dayanır. Bazen uykuda kişinin ölen kişi (özelikle anne veya baba) ile iletişim kurduğu rüyaları, iç barış, güven bulmasına yardımcı olur ve hatta işinde başarısını ve de ailesinin refahını etkilemektedir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.