Rüyada patates görmek


Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve paraya işarettir. Rüyasinda bir çok patates aldiğini görmek, o yilin bolluk ve bereket içinde geçecegine delalet eder. Aldigi patateslerin bir kismini çürümüs oldugunu görmek, haram mala işarettir. Bir rivayete göre, elinden malinin ve parasinin bir kismi çikar. Bir başka rivayete göre de: Rüyada patates görmek veya yemek, mal ve berekete işarettir. Patateslerden bir kisminin çürümüs oldugunu görmek, haram mala işarettir. .

Diyanet Rüya Tabirleri : Rüyanızda patates görmeniz; sizin bahtınızın açılacağı ve bol kısmetlerin ayaklarınızın dibine serileceğine, rüyanızda patates yediğinizi görmeniz; sevince ve gönül ferahlığına kavuşacağını: rüyanızda patates soyduğunuzu görmeniz; beklemekte olduğunuz haberin yolda gelmekte olduğuna yorumlanır. Rüyanızda patates kızarttığınızı görmeniz; içinde bulunduğunuz senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine, parasız kalmayacağını: rüyanızda patates sattığınızı görmeniz; bir miktar para veya eşya kaybına uğrayacağınıza, rüyanızda çürümüş patates görmeniz, haksız yere bir ahbabınızın kalbini kıracağınıza veya haram yollardan m| veya para elde edeceğinize işaret eder.

Rüyada bol patates görmek

Rüyada bol patates görmek, o senenin bolluk ve bereket içinde geçeceğine, murada ermeye ve kazançlı işe işaret eder.

Rüyada haşlanmış patates görmek

Rüyada haşlanmış patates görmek, bolluk içinde bir dönem geçireceksiniz.

Rüyada çürük patates görmek

Rüyada çürük patates görmek, haram mala ve kazancınızın bir kısmını kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada yanmış patates görmek

Rüyada yanmış patates görmek, maddi kayıplar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada çuvalla patates görmek

Rüyada çuvalla patates görmek, yaptığınız işler, attığınız adımlar itibarınızı arttırmış durumda. Önünüze büyük fırsatlar çıkacak.

Rüyada patates tarlası görmek

Rüyada patates tarlası görmek, yaptıklarınızın size dönüşü beklediğinizden de iyi olacak. Yaptıklarınız sadece size değil başkalarına da fayda sağlayacak. Başka insanlara da iş kapısı açılacak.

Rüyada patates yemek

Rüyada patates yemek, mal varlığına yorulur. Hiç bekmediğiniz bir anda büyük bir miktar para elinize gececek demektir.

Rüyada güzel bir patates yemeği yemek

Rüyada güzel bir patates yemeği yemek, hayır işlerinde bulunacağınıza, mutluluğa ve huzura delalettir.

Rüyada kızarmış patates yemek

Rüyada kızarmış patates yemek, büyük gayretlerin sonunda gelir elde edeceğinize işaret eder. Bazı yorumculara göre, sıkıntıya, kötü habere ve üzüntüye işaret eder.

Rüyada patates kızartmak

Rüyada patates kızartmak, hayatınızdaki herşey güzelleşiyor. Mutlu bir haber alacaksınız. İşleriniz yoluna girecek. Özlemleriniz son bulacak.

Rüyada patates kızartıp yemek

ketçap

Rüyada patates kızartıp yemek, sağlık sorunlarınızdan ötürü işe ara vermiştiniz ancak işe artık dönme vakti geldi. Mutlu bir birlikteliğe ve yuva kurmaya işaret eder.

Rüyada çuvalla patates taşıdığını görmek

Rüyada çuvalla patates taşıdığını görmek, sıkıntılarınızın, önünüze çıkan tüm engellerin üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

Rüyada patates suladığını görmek

Rüyada patates suladığını görmek, kazancınızı arttırmak için yaptığınız işleri çeşitlendireceksiniz. Para kanallarını arttıracaksınız. hayır işlerinde bulunacaksınız. Mutlu bir ömür süreceksiniz.

Rüyada patates saymak

Rüyada patates saymak, rüya sahibinin iyi bir işe kalkışacağına ve kazancının bol olacağına işaret eder.

Rüyada patates soymak

Rüyada patates soymak, dileklerinizin kabul olacağına yorulur. Hayallerinize en kısa sürede kavuşacaksınız. Şan, şöhret, mal, mülk olarak yorumlanır. Patatesin miktarı elde edeceğiniz malın miktarıyla orantılıdır.

Rüyada patates ektiğini görmek

Rüyada patates ektiğini görmek, yeni adımlar atıp, yeni kazanç kapıları açacağınıza, yeni iş fırsatlarına işaret eder. Çabalarınızın, emeklerinizin karşılığını alacağınıza gelirinizi arttıracağınıza, yeni fırsatlara işaret eder.

Rüyada birinin patates ektiğini görmek

Rüyada birinin patates ektiğini görmek, çevrenizde sizden desteğini esirgemeyecek insanların varlığına işaret eder.

Rüyada patates aldığını görmek

Rüyada patates aldığını görmek, planlanmamış, hesaplanmadan gelecek mutluluğa yorulur.

Rüyada patates sattığını görmek

Rüyada patates sattığını görmek, hayra yorulmaz. Zarara uğrayacağınıza, sıkıntıya, yokluğa, kayıplara yorulur.

Rüyada patates topladığını görmek

Rüyada patates topladığını görmek, çok çabalayacak ve çok yorulacaksınız belki ancak karşılığı çok güzel olacak. Bolluk ve bereket içinde ömrünüz boyunca rahat bir yaşam süreceksiniz. Hasta iseniz tez zamanda iyileşeceksiniz.

Rüyada patates toplayıp sattığını görmek

Rüyada patates toplayıp sattığını görmek, çabalarınız sonuç verecek. Ektiğinizi biçeceksiniz. Büyük maddi kazanç elde edeceksiniz. Önünüze çıkan fırsatları doğru değerlendireceksiniz.

https://www.duakitabi.com/


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.