Rüyada Randevu Görmek


Rüyada randevu görmek, hayatını zorluklarla kazanan rüya sahibinin karşısına çıkacak bir fırsat sonucunda daha rahat yaşayacağını, ailesinin kendisine maddi olarak destek vermesi ile işleri yeniden yoluna sokacağını bildiren rüya, bekar kişiler için yeni bir aşkın kapıda olduğunu ve mutlu bir beraberliğe adım atılacağını işaret eder. Randevu görmek sevilen bir kimse ile karşılaşmak, eski dostlarla neşeli bir ortamda birlikte olmak ve arkadaşlarla buluşmak anlamlarına gelir. İş teklifi ya da yeni bir işe başvuruda bulunmaya da delalettir.

Rüyada Randevu Vermek

Tanıdık birine randevu verdiğini görmek o kimseyle buluşmak ve hasret gidermek anlamına gelir. Önemli bir karar aşamasında olan kişiler için yakın arkadaşların görüşlerinin alınacağına ve karar vermeden önce detaylı şekilde düşünülerek hareket edileceğine de alamettir. Düzen değişikliği yapmak, iş değiştirmek veya ev taşımak şeklinde de yorumlanan rüya, evli kişiler için eskiden kalan bir aşkın yeniden gündeme gelerek kişinin duygusal yaşamında bir karışıklığa neden olacağını da tabir eder.

Rüyada Randevu Almak

Bir hastaneden randevu aldığını görenler hasta ise şifa bulur ve eski sağlıklarına kavuşurlar. Bir diş hekiminden randevu alanlar ise beklemedikleri bir sıkıntıyla karşılaşırlar. Özellikle para konularında büyük bir borcun altına girileceği ve uzun süreler boyunca kemer sıkmak zorunda kalınacağı şeklinde yorumlanır. Sevilen birinden görüşmek için randevu almak ise dostlarla geçecek güzel günlere, dertsiz, tasasız bir yaşama alamettir.

Rüyada Randevu Kaçırmak

Kişinin geleceğine çok olumlu katkılarda bulunacak bir fırsatın kaçması ve pişmanlık duymak anlamına gelen rüya, işyerinde yapılacak bir hata neticesinde beklenen terfinin gelmemesine ve maaş zammının gecikmesine işarettir.

Rüyada doktora randevu almak iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, dünya malına kavuşulacağına, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüyada kuaförden randevu alınması fakir fukaraya elindeki para kadar yardım edeceğine, işten yana şansının açık olacağına, işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine tabir olunur.

Rüyada randevuya hazırlanmak kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine alamettir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.