Rüyada Reçel Görmek


Rüyada reçel veya bir reçel kavanozu görmek, yakında çok sevindirici bir haber alacağınıza işarettir. Reçel yemek mutluluk ve refahtır.

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada görülen reçel, başta çok kötü koşullar altında başladığınız bir işi çok kolay ve kârla sonuçlandıracağınıza işaret eder.

Rüyada birinden reçel almak elinizdeki makamı kaybetmeye tabir edilir. Rüyada birinden reçel almak neyin göstergesidir? birinden reçel almak büyük bir düşmanının olduğuna, insanlara elinden geldiği kadar yardımda bulunduğuna, hanesinde kötü olayların yaşanacağına, sıkıntılarını kimseye anlatmayacağına ve kendi içinde yaşayacağına, hayatınızdaki tüm sorunların sıkıntıların son bulmasına tabir olunur.

Rüyada Reçel Yemek

Rüyada reçel yediğinizi görmek, işinizde oldukça önemli kâr elde edeceğinize, evinizde reçel yaptığınızı görmek, çok sevinçli bir haber alacağınızı müjdeler.

Rüyada Reçel Yapmak

Rüyada reçel yaptığınızı görmek, işlerinizde yapacağınız kar, ve kazanca delildir. reçeli evde yaptığınızı gördüyseniz bu da yakın zamanda çok svinçli bir haberi müjdeler.

Rüyada Kahvaltı Görmek

reçel

Kahvaltı etmek: Rüyada kahvaltı yaptığını gören kimse için bu rüya, iyi bir haber gelmek suretiyle hayatın gidişatının değişeceğine işarettir.

Rüyada kahvaltı ettiğinizi görmek, çok zamandır beklediğiniz bir mektubun elinize geçeceğine, ama mektupta yazılanların hiç birisinin sizin hoşunuza gitmeyeceğine işaret eder.

Yemek yemek: Rüyasında insanlar arasında yemek yediğini gören kimse, şöhret olur. Bir tabaktan yemek yediğini görürse, kanaatkar olur. Sağ elle yemek yemek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla, sol el ile yemek yemek ise düşman ile tabir olunur. İnsan eti yediğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar.

Rüyada Pekmez Görmek

Rüyada pekmez görmek, varlıkla yorumlanır. Pekmez satın almak, evinizde uzaktan gelecek bir yakınınızın misafir edileceğine işarettir. Birisine pekmez ikram etmek, ona kazanacağı bir işi vereceğinize; pekmez içtiğinizi görmek, tatlı bir hayat geçireceğinize; bekar iseniz evleneceğinize; evli iseniz çocuklarınızdan birisini evlendireceğinize; yahut evinize çok kıymetli bir eşya satın alacağınıza delâlet eder.

Rüyasında pekmez gören bir kimsenin işi, hali ve içinde bulunan mali durumu iyileşir. Pekmez yerken sineklerin üzerine üşüştüklerini görmek, etrafınıza bir takım sizi beğenen kimselerin çevireceği anlamına gelir.

Rüyada Bal Görmek

Bal yalamak: Rüyada bal yaladığını gören kimse evlenir. Bal ile birlikte ekmek yediğini gören kimse, ganimetten elde edilen malla geçinmeye çalışır.

Bal yemek: Bazı tâbircilere göre bal yemek,  sevdiği bir kimsenin boynuna sarılmaya ve onu öpmeye işaret eder. Rüyada bal yediğini gören bir kimse hasta ise şifaya kavuşur. Bazen de bu rüya sevdiği bir kimseye kavuşmaya delalet eder. Bal yemek, helal bir rızka veya mala işaret eder. Rüyada bal görmek, helâl ve mirastan veya ganimetten ya da ortaklıktan dolayı ele geçen maldır. Fakir ise geçimi kolaylaşır. Zengin ise çok işçi çalıştıracağı bir iş yeri sahibi olur. Bal, dindar kimseler için, dinin tadını almak, Kuran okumak ve güzel amelde bulunmak olarak yorumlanmaktadır. Eritilmiş bal, maldır. Rüyada bal görmek, kocanın karısı ile arasındaki muhabbete, salih amel işlemeye veya insanlar tarafından kıskanılmaya da işaret eder.

Rüyada bal yemek ya da bir petekte bal görmek; ev hayatınızda bazı değişikliklerin olacağına, yüzünüze gülen kimselerin aleyhinizde dedikodular yaptığına işaret sayılır. Rüyada bal arısı görmek; kalbi fesat bir dostunuzun ya da akrabanızın size karşı hiç te iyi niyetleri olmadığına ve bu kimselerin malınızda gözleri bulunduğuna, bunlardan çok sakınmanız gerektiğine işarettir.

Rüyada balmumu görmek ya da yemek; bir dostunuz tarafından bir sırrınızın ya da bir eşyanızın saklanmasına yardımcı olacağını gösterir. Unutkanlık neticesi bir işinizden size zarar geleceğine ve bu yüzden çok üzüleceğinize de yorumlanır.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.