Rüyada Ruj Görmek


Rüyada ruj görmek veya sürünmek, beklenmedik yerlerden gelecek haberlere işarettir. Rüyada bir kadının tuvaletini yaparken, özellikle dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, pek yakında güzel bir sürprizle karşılaşacağınızı gösterir. Rüyada ruj görmek, bir kadının dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, bir yakını tarafından kendisine yalan söylenerek aldatılacağına; bir kadına ruj hediye ettiğini görmek, sevdiği bir kimse için bazı hediyeler alacağına; kendi dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, yakın bir kimsesi tarafından sevindirileceğine delâlet eder.

Kadının dudağındaki ruj dikkati çekecek kadar koyuysa sıkıntılı bir habere, rujun herhangi bir yere sürüldüğünü ya da bulaştığını, eridiğini görmekse hakkınızda söylenen asılsız dedikodulara işarettir. Erkeğin ruj sürmesiyse riyakâr bir kişiye ya da çevrenizin ve sizin yadırgayacağınız bir olaya işaret eder.

Ruj Görmek, Makyaj Yapmak

Ruj sürmek: Rüyada bir kadının ruj sürdüğünü görmesi, sırları gizlemek veya şerrini gizleyen bir kadın ile tabir olunur.

Rüyada makyaj yapmak süslenmek: Rüyasında makyaj yaptığını gören kimsenin etrafında itibarının yüksek olduğuna, işlerinin açılacağına işarettir. Rüyada süslenmek için bir ayna karşısında bulunduğunuzu görmeniz, evinize yeni kimselerin geleceğine veya yeni eşyalar alacağınıza delâlet eder. Rüyada size veya herhangi bir şeye makyaj yapıldığını görmek, kısa süreli, fakat tatlı geçecek bir macera geçireceğinize, bilmediğiniz yerler ve tanımadığınız kimseler göreceğinize işarettir.

ruj

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada görülen kırmızı renkli ruj, sevinçli ve sizi heyecanlandıracak bir habere işaret eder. Bazı rüya yorumcuları rüyada görülen kırmızı ruj murada ve evlada işaret ettiğini söyler.

Rüyada Dudak Görmek

Rüyada bir başkasının dudağını gören kimse; bugünlerde kendisine bir eş veya bir arkadaş seçmiş olur. Bir hastanın rüyada kendi dudaklarını seyretmesi; ona hareketlerini düzeltmesi için bir uyarı demektir. Rüyada bir erkek bir kadının veya bir kadın bir erkeğin dudaklarını görmesi; kendi hakkında tatsız ve kötü sözler işiteceğinin işaretidir.

Rüyada dudak görmek, karı-koca, akraba ve malı temsil eder. Üst dudak erkek, alt dudak kadın ve mal demektir. Rüyada alt dudağın kesildiğini veya olmadığını gören erkek, kuvvetli ihtimalle karısından ayrılacak demektir. Üst dudağın olmadığının görülmesi, görenin anne ve babasından birinin kaybedilmesine işarettir. Dudakların açılıp kapanmadığını ve konuşamadığını gören kimse, çaresiz kalacağı bir musîbete uğrar.

Rüyada Ruj Aldığını Görmek

Bu kişinin yıldızı yüksek, enerjisi de çok iyidir. Olumlu enerjisi sayesinde bulunduğu her kalabalık mekanda en çok beğenilen kişi olur. Pozitif oluşu ve güler yüzlülüğü sayesinde ilk anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır.

Rüyada Ruj Lekesi Görmek

Rüyada görülen ruj lekesi rüya sahibinin çevresinde gerçekleşecek olan güzel bir olayın kendisine mutluluk vereceğine delalet eder. Kişi, çok sevdiği arkadaşlarının hayırlı haberlerini alarak onlar adına çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Ruj Vermek

Rüya sahibinin, rüyasında ruju verdiği kişiye bir iyiliği olacak diye tabir edilir. Rüya sahibi, bu kişinin üzüntüsüne ortak olabilir ya da mutlu olması için destek verebilir.

Rüyada Kırmızı Ruj Görmek

Rüyada kırmızı renk aşkın rengi olarak kabul edilir. Kırmızı rujun anlamı da duyguların yoğunlaşması ve mutlu bir aşk birlikteliğidir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.