Rüyada Sahne Görmek


Rüyada sahne görmek, rüya sahibinin, iş hayatında, daha önce kimse tarafından yapılmamış ve denenmemiş, çok farklı ve heyecan yaratacak yollar ve yöntemler denemesine ve bu sayede üst kademe yöneticileri tarafından başarılı bulunup desteklenmesine ve farklı çalışmalar yapması için yetkilendirilerek terfi ettirilmesine delalet edilir.

Rüyada sahne görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatında, yeniliklere ve yenilenmeye başvurup çalışmalar yapmasına ve yeni insanlar ile tanışmasına tabir edilir.

Rüyada Geniş Sahne Görmek

Rüyada geniş sahne görmek, hayatta yaşanacak güzelliklerin ve değişikliklerin sahnenin boyu kadar geniş ve büyük olacağına yorumlanır.

Rüyada Sahne Işıklarını Parlak Olması

Rüyada sahne ışıklarının parlak olması, rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı değişikliklerin çok kısa bir zamanda gerçekleşeceğine delalet edilir.

Rüyada Taştan Sahne Görmek

Rüyada taştan sahne görmek, iş hayatında daha önce yapılmış bir çalışmaya daha farklı ve daha güzel eklemeler yaparak daha fazla para ve daha fazla başarı elde etmeye işaret edilir.

rüyada sahnede konuşma yapmak emek etmekten hoşlanmadığına ve zahmetsiz kazanç sağlamak istediğine rivayet eder. Aynı zamanda bu rüya ayıplanacak davranışlar sergileyeceğine ve bu halinin insanlar tarafından yadırganmasına, hayatını dolu dolu yaşamaya tekabül eder.

rüyada sahnede şarkı söyleyen birini görmek şanın şöhretin yürümesine ve yüzün gülmesine, şanın yürümesine ve hayata güzel bakmaya işarettir. iş hayatında sevineceğiniz gelişmelerin yaşanmasına tekabül etmektedir.

rüyada kendini sahnede şarki soylemekkarşısına çıkan engelleri bir bir aşacağına, onun ölümünün etkisinden hala kurtulamadığına ve büyük üzüntü yaşadığına, çalışıp alın teri dökmeye tekabül etmektedir.

rüyada sahnede biriyle dans etmekkazancından geleceğini düşünerek biriktireceği ve yatırım yapacağına, kötü günleri hatırlamaya ve sıkıntı yaşamaya alamet eder. dualarının ve dileklerinin gerçek olacağına delalet eder.

rüyada sahnede dans ettigini gormek sevdiği kişilerden hayır göreceğine, hayatı insanlara göre yaşamaya delalettir. gözlerinin önünde yaşanan kötü olaylara ve haksızlıklara susmaya işarettir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.