Rüyada Sarılmak Görmek


Rüyada bir erkeğin sarıldığını görmek, sizi seven ve sayan birine, bu kişinin size kol kanat gereceğine yorumlanır. Size değer veren ve sizdeki ışığı gören bir erkek yardım eli uzatabilir. Bir hayalinize ulaşmanızda size yardım ederek, işlerinizin daha kısa sürede hallolmasını sağlayabilir. Mesela iş arayan biri için bir erkekten gelecek fırsata, bu erkek sayesinde yeni bir işe girmeye ya da iş hayatında yükselmesine yorumlanır. Haneden bir erkek ile de aranızda geçecek görüşme sonrasında size iyiliği dokunabilir. Özellikle bir zamanlar sizin yardım ettiğiniz bir erkek bunun karşılığını verecek ve bu sefer de o sizin yanınızda olacak.

Rüyada bir erkeğin bana sarılması, aşk hayatında mutluluğa yorumlanır. Bir kadının rüyasında kendisine bir erkeğin sarıldığını görmesi, mutlu bir evlilik yapmasına ve sevdiği insanla güzel yıllar geçirmesine yorumlanır. Bir erkeğin rüyasında kendisine başka erkek sarıldığını görmesi ise, iş hayatında her türlü ortaklığın kar ile sonuçlanacağına ve birinden maddi destek alacağına yorumlanır.

Rüyada bir erkeğin başkasına sarılması, yakın zamanda yapacağınız görüşmeler ya da toplantılardan beklediğiniz olumlu sonuçları alacağınıza ve karşı tarafı kolayca ikna edebileceğinize yorumlanır. Eğer rüyanda tanıdığın bir erkek sana sarılırsa, bu erkek size müjdeli haberler verebilir. Onun adına çok sevinebilirsiniz. Rüyada tanımadığın bir erkeğin sana sarılması, yeni tanışacağınız bir erkeğin çok iyi niyetli biri olacağına ve hayatınıza girmesinden mutluluk duyacağınıza yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Sarılarak Ağlaması

Rüyada bir erkeğin sarılıp ağladığını görmek, özel hayatınızda mutsuzlukların son bulmasına ve sevdiğiniz insanla aranızın yeniden düzeleceğine yorumlanır. Evli olanlar ise eşlerine destek vermeleri gerekebilir. Onun bir konuda hakkını yemiş olabilirsiniz ve aslında suçsuz olabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Arkadan Sarılması

Maddi desteği sayesinde size önemli yardımlar edecek, kol kanat gerecek ve size inanan bir erkeğe yorumlanır. Bu erkek size gözü kapalı güveniyor ve her kararınızda yanınızda olmak istiyor. Maddi olanaklarını da sizinle paylaşmak isteyebilir.

Rüyada Erkeğin Kadına Sarılması

Genellikle aşk hayatında başınıza güzel şeyler geleceğine ve sevilmeye yorumlanır. Bekar olanlar aşk hayatlarında ruh ikizlerini bulabilirler ve onunla birlikte gelecek hayalleri kurabilirsiniz. İlişkisi olan ya da evli kişiler ise sevdikleriyle daha neşeli ve keyif dolu günler geçirebilirler. Aranıza girmeye çalışan kişiler emellerine ulaşamazlar.

Bir erkeğin rüyasında bir bayana sarıldığı görmesi, iş ya da eğitim hayatında bir kadından gelecek destek ile başarılarınızın artmasına yorumlanır. Size inan bir kadın yardımını esirgemeyecek ve sizin hayallerinizi gerçekleştirmenizde elinizden tutacak. Belki eşiniz de size bu konuda yardım edebilir.

Rüyada Hoşlandığın Erkeğin Sana Sarılması

Hoşlandığınız kişiden karşılık görmeye ve onunla bir araya gelmeye, sabrın sonunun selamet olmasına yorumlanır. Hoşlandığınız erkek sizinle bir şekilde iletişime geçebilir ya da tesadüf eseri bir araya gelerek zaman geçirebilir, daha samimi olabilirsiniz.

Rüyada Bir Erkeğin Belime Sarıldığını Görmek

Bekar bir kızın rüyasında görmesi zengin bir erkek ile dünya evine girmesi, bolluk içerisinde yaşamasına yorumlanır. Evli olan bir kadın görürse, eşi ile zenginleşebilir, eşinin geliri artabilir. Eğer bu rüyayı bir erkek görürse, bu sefer de bir erkekten gelecek maddi olanaklara, iş hayatında ortak kazancın artmasına yorumlanır.

Rüyada Bir Erkeğin Zorla Sarılması

Sırrınızı paylaştığınız biri bunu başkalarına söyleyebilir ya da bir şekilde size yakın olmak için yalanlar söylüyor olabilir. Ancak yakında bu kişinin gerçek yüzünü öğrenerek çok şaşırabilirsiniz. Bir erkek sizi kandırmaya çalışabilir.

Rüyada Bir Erkeğin Sarılması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhate, bir erkeğin ona yardım etmesi, bu erkekten gelecek maddi manevi desteğe yorumlanır. Bir zamanlar iyilik yaptığınız bir erkek de şimdi size yardımcı olabilir, yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı paylaşırsanız, editörlerimiz rüyalarınızı yorumlamaktan memnuniyet duyacaklardır. Yine, iletişim bölümünden de rüyalarınızı bize yazarak ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz.

Rüyada Sarıldığını Hissetmek

Rüyada aile hanesindeki kişilere sarıldığını gören rüya sahibi, çok değer verdiği kişi ile arasının açılacağına, büyük kırgınlıklar yaşayacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen gururdan dolayı bir barışın olmayacağına, iki tarafın da bundan olumsuz etkileneceğine tabir edilir.


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Yaklaşık bir aydır hoşlandığım çocuğun güya ders esnasında belime sımsıkı sarıldığını gördüm.Ben bırakıp elini itmeme rağmen tekrar tekrar sarılıyordu rica etsem yorumlayabilir misiniz?