Rüyada şöhret görmek


oğu insanda hayatınızda bir gün olsa bile ünlü olmak ister. O duyguyu yaşamak ister. Herkes tarafından tanınmak herkes tarafından sevilmek göz önünde olmak ve tabi ki bol bol para kazanmak ister. Bu kazandığı paralarla da hayalindeki istediği her şeye sahip olmak ister. O yüzden Şöhret olmak herkesin aklında olsam ne güzel olurdu dediği bir duygudur.
İnsanların ünlü olmayı bu kadar istemelerinin nedeni aslında televizyonlarda, dergilerde ve çoğu yerde gördükleri ünlülerin hayatına özenmeleridir. Az çaba sarf ederek hem çok para kazanmak hem de Şöhret olmayı kim istemez ki ? İnsanlar ünlü olunca her zaman mutlu olacaklarını hiç sorunları olmayacaklarını düşünseler de aslında çok yanılırlar.

Rüyada Şöhret olmak, olumlu ve mutlu haberler alınacağına yorulur. Olumlu anlamı olan bu rüyada insanlar tarafından korunup kollanacağınıza ve başarılar elde edeceğiniz söylenir. Aklınızda uzun zamandır yapmak istediklerinizin hepsini olmasa da bir kısmını gerçekleştireceğiniz anlamına gelir. Hayatınızda ferah, aydınlık olacak ve pozitif duygular ve olaylar içinde olacaksınız.

Bir kişi kendisini şöhretli bir kimse olarak görmüşse, davranışlarınızda oldukça dikkatli olması gerekir, bunun aksi olursa hem sizin hem de etrafınızdaki insanlar çok üzülebilir.

Rüyada ünlü birini görmek

Rüyada ünlü bir kimseyi görüp onunla tanışmak, iş hayatında hiç aklına gelmeyecek şekilde çok nispette bir kazanca ulaşacağına, bu kişi tüccarsa çok karlı büyük bir iş yapacağına, çalışan bir memursa rütbe ve memuriyetinin yükseleceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişi kadın ve evli ise çocuklarından çok menfaat ve yarar bulacağına, bu kadın bekarsa böyle bir erkekle evleneceğine işaret eder.

Rüyada şöhrete ulaşmak

Şöhret sahibi olduğunu gören kişi etrafındaki ve iş hayatındaki insanların gözünden düşeceğine, böbürlenerek, rezil ve perişan olacağına işarettir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.