Rüyada tabut görmek


Rüyada tabut görmek, rüya sahibi için hayırlıdır. Rüyada tabut görmek; yaşadığınız zorluk ve sıkıntılardan kurtulmaya, rahata ermeye, borçlu iseniz borcunuzu ödemeye işaret eder. Rüyada kapağı açık bir tabut görmek; dikkatsizliğiniz sonucu bir sıkıntı yaşayacağınıza, talihin açık olmasına işaret eder.

Rüyada tabut içerisinde tanıdığınız bir kimseyi görmek; yakın zamanda bu kimseden haber alacağınıza, sevineceğinize işaret eder. Rüyada tabut içerisinde hiç tanımadığınız bir kimse görmek; yeni bir kimse ile tanışacağınıza, bu kimse ile güzel dostluklar yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada büyük bir tabut görmek; sahip olacağınız büyük mal anlamına gelmektedir. Rüyada kendinizi tabut içerisinde görmeniz; şan, şöhret ve saltanat sahibi olacağınıza, sevileceğinize işaret eder. Rüyada kendisine bir tabut verildiğini görmek; ilim öğrenir, güzel huylu ve sevimli bir kimse olur.

Rüyada Tabutta Olduğunu Görmek

Rüyada tabutta olduğunu görmek; rüya sahibi için hayırlıdır. Rüya sahibinin zenginlik, bolluk, sefa ve mutluluk içinde geçeceği bir ömür anlamına gelir. Rüyada tabuttan çıkmak veya çıkarılmak; kendi dikkatsizliğiniz yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza, geçici heveslere kapılıp para kaybedeceğinize işaret eder.

Rüyada Boş Tabut Görmek

Rüyada boş tabut görmek iyi değildir. Rüyasından içi boş bir tabut görmek; kişinin çevresinden yakın bir akrabasının, arkadaşının ya da komşusunun öleceği anlamına gelir. Rüyada dolu tabut görmek de yine ölümün habercisidir. Dolu tabut hane içinden birinin öleceğine işaret eder.

Rüyada Eski Tabut Görmek

tabut

Rüyada eski tabut görmek; fesat ve kötü huylu bir kadına işaret eder. Rüya sahibinin hanımının beceriksiz, tutumsuz, terbiyeden yoksun bir kimse olacağına ve eşini zor duruma düşüreceğine işaret eder.

Rüyada Yeni Tabut Görmek

Rüyada yeni tabut görmek; rüya sahibi için hayırlara vesiledir. Rüya sahibi her işinde başarılı olacak ve alın teri ile helal kazanç sağlayacak, mutlu ve huzurlu, refah içinde bir ömür yaşayacak anlamına gelir. Rüyada tabut yaptırdığını görmek; çevresi ve ailesi ile iyi geçimli olmaya, takdir alacağı güzel işler yapmaya güzel ve iyi şeylere işaret eder.

Rüyada Tabut Almak

Rüyada kendisi için tabut aldığını görmek; kendi çaba ve çalışmaları ile iyi işler yapmaya, rütbe ve mevkiisinin yükselmesine, bolluk ve bereket içerisinde geçecek bir ömre işaret eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.