Rüyada telefon görmek


Rüyada Telefon Görmek Neye İşarettir?

Rüyada telefon görmek veya telefonla konuşmak neye işarettir diye sormuş bir ziyaretçimiz. Biz de Türkiye’nin en kaliteli rüya tabirleri sitesi 1001ruyatabiri.com olarak sizlere çok geniş kapsamlı bir telefon görmek analizi yaptık. Ünlü rüya yorumcuları Cafer-i Sadık, İmam NablusiMehmet Emin Kırgil, Seyyid Süleyman,  ve İbn-i Sirin gibi değerli şahsiyetlerin ışığında hazırlanan rüya yorumu aşağıdadır.

Rüyada Telefon Görmek Neye İşarettir?

Rüyada görülen telefon, kendisinde sırları bulunduran bir kimseye işaret eder. Rüyada telefon görmek, almak, vermek, hayırlı bir haber alacağınıza delalettir. Rüyanızda telefonla konuşuyorsanız veya konuşmaya çalışıyorsanız bu rüya bazen uzun ve keyifli geçecek bir yolculuğa da yorumlanır.

Rüyada Telefon Gelmesi

Rüyada size bir telefon gelmesi beklemediğiniz bir yerlerden bir misafirin geleceğine yorumlanır. Bu rüya bazen beklediğiniz bir haberin size yakın zamanda ulaşacağına delalettir.

Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon almak birilerinden veya birinden önemli bir sır öğreneceğinize ve bunu saklayacağınıza delalettir. Bazı rüya alimlerine göre ise birilerinin dedikodusunu yapacağınıza işaret eder.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefonla konuştuğunu görmek, uzaktan beklediği bir haberi alacağına delalet eder. Rüyada telefonla konuşmak, çok iyi haberlere yorumlanır. Rüyada telefonla tanımadığınız biriyle konuştuğunuzu görmek, her zaman münasebetsiz kimseler tarafından rahatsız ediliyorsunuz demektir.

Rüyada Telefon Bulmak

Rüyada telefon bulmak; bir işe yardımcı olacak kişinin simgesidir. Rüya sahibinin yoğun geçen hayatındaki işlerinde sağ kolu olan kişinin yardımlarına veya çok büyük yardımları olacak, becerikli, akıllı kimsenin karşısına çıkması olarak yorumlanır. Bazı İslami ve modern rüya yorumcularına göre rüyada telefon bulduğunu gören kişi dürüstlüğü veya sahtekârlığı ile sınanır.

Rüyada telefon bulmak; bazı rüya tabircilerine göre çok sevineceği sınır ötesi haberler almaya, beklenen bir olayın sonuçlanmasına, şansının daha da açılacağı bir zamana işaret eder. Rüyanın doğru tabiri telefon haricindeki diğer ayrıntılarda gizli olabilir.

Rüyada Mobil Telefon Bulmak

Rüyada sahibi belli olmayan, yere düşürülmüş ya da bir yerde unutulmuş mobil bir telefon bulmak yeni bir iş veya kısmet ile açıklanır. Rüyasında telefonun sahibini aramayan ve kullanmaya başlayan kişi için bu helal mala işarettir, rüyasında telefonun sahibini bulmak için yoğun çaba gösterdiğini gören kişi için ise bu rüya yeni bir dostluğun veya yeni bir aşkın mucizesi olarak tabir edilir.

Rüyada Telefon Almak

Rüyada telefon satın aldığını gören kişi modern ve gelişmiş bir yerde seviyeli bir işten iş teklifi alacak, rüyalarındaki hayata kavuşacağı fırsatlara sahip olacaktır. Bu rüya iyi bir yardımcıya da yorumlanır.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyasında telefon ile konuştuğunu gören kişi birçok işinde kolaylık sağlayacak imkânlara erişecektir. Kimi rüya yorumlarına göre uzak mesafeli iş yapmaya işaret eden rüya iyi haberler almaya işarettir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.