Rüyada Tenis Görmek


Rüyada tenis oynadiginizi görmek, bir is konusunda bir sirketle veya bir kimse ile anlasma yapacaginiza, ticari bir konu etrafinda ikinci bir kimseyi alarak anlasmanizi üç ortak halinde yürüteceginize. spora karsi merakinizi bir ara gevseterek kendinizi isinize vereceginize, seyrek de olsa spor için zaman ayirarak bu hevesinizi de tatmine çalistiginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tenis oynamak, magrur olmaya, baskalanni alaya almaya ve dince noksaniyete isarettir.

Rüyada tenis görmek rahatlığa, iyiliğe, kısmete, kazanç ve başarıya işaret eder. Rüyada tenis gören kişinin iş hayatının güzel olacağına, işini severek yapacağına, iş ortamından keyif alacağına ve çalışmaları sonucunda başarılı olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin ayrıca sosyal hayatının ve ilişkilerinin de iyi olacağına, arkadaşlıklarının uzun ömürlü olacağına ve etrafındaki insanlar tarafından sevileceğine de işaret eder. Rüyada tenis görmek aynı zamanda şüphe hissettiren ve kararsızlıkta bırakan durumlara da tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatında önemli bir konu ile ilgili olarak kararsız kaldığına, yakınlarına danışarak hata yapmamaya çalışacağına, iş hayatında da bazı değişiklikler yapacağına, yetenekli olduğu işlere yöneleceğine işaret eder.

Rüyada Tenis Oynadığını Görmek

Rüyada tenis oynadığını görmek genel olarak özel hayat ile ilgli konulara ve ilişkilere işaret eder. Rüyada tenis oynadığını gören kişi eğer evli ise eşinin başka bir kişiyle olan ilişkisinin ortaya çıkmasından dolayı üzüleceğine ve hayal kırıklığına uğrayacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekâr bir erkek ise aşk hayatında ya da ilişkilerinde bazı hatalar yapacağına, zorluk çekeceğine, zarara ve itibar kaybına uğrayacağına işaret eder. Rüyada tenis oynadığını gören kişi eğer yaşlı bir kişiyse yaşadığı yerden taşınacağına ya da çocuklarıyla beraber mutlu ve keyfi yerinde olarak yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Tenis Maçı Yaptığını Görmek

Rüyada tenis maçı yaptığını görmek iş hayatı ile ilgili konulara ve ortaklıklara işaret eder. Rüyada tenis maçı yaptığını gören kişinin bir tanıdığı ile ortaklık kuracağına, işlerinin yolunda gideceğine, kısa bir süre içinde yüksek miktarda kazanç elde edeceğine, hayır ve menfaat sağlayacağına tabir edilir. Rüyada tenis maçı yaptığını görmek bir başka tabire göre ise rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok çalışmasının gerekeceğine, iş hayatında zahmet ve zorluk çekeceğine işaret eder.

Rüyada Tenis Maçı İzlediğini Görmek

Rüyada bir tenis maçı izlediğini görmek sıkıntıya, soruna, olumsuz gelişmelere ve üzüntüye işaret eder. Rüyada tenis maçı izlediğini gören kişinin yakın olduğu bazı kişiler tarafından aldatılacağına veya ilişki içinde olduğu birinin kendisini dolandırabileceğine, maddi zarara sebep olabileceğine işaret ettiği gibi rüya sahibinin etrafındaki kişiler ya da durumlar yüzünden sıkıntı içine düştüğüne de tabir edilir.

tenis

Rüyada Tenis Topu Görmek

Rüyada tenis topu görmek sıkıntıya, olumsuz durumlara ve sorunlara işaret eder. Rüyada tenis topu gören kişinin çevresindeki kişilerin fazla etkisinde kaldığına, insanların sözleriyle hareket ettiğine ve zor durumda kaldığına işaret eder. Rüya sahibinin ayrıca etrafındaki bazı kişilere karşı dikkatli ve tedbirli olması gerektiğine, çeşitli zararlar görebileceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda aile hayatında sorunlar olacağına, eşi ve annesi arasında kalarak sıkıntı çekeceğine, verdiği çabanın bir faydasını göremeyeceğine de işaret eder.

Rüyada tenis topu görmek hayatta olacak değişikliklere de işaret eder. Rüya sahibinin kararsızlık çekeceğine, sık sık fikir değiştireceğine, belirli bir amaç doğrultusunda ilerlemekte zorlanacağına ve kısa vadeli bazı düşüncelerinde değişiklik olacağına tabir edilir.

Rüyada Tenis Topu Satın Aldığını Görmek

Rüyada tenis topu satın aldığını görmek hayattaki önemli gelişmelere ve değişikliklere işaret eder. Rüyada tenis topu satın aldığını gören kişinin etrafında bulunan bazı kötü niyetli kişileri fark edeceğine, bu kişilerden uzaklaşacağına, hayatında yeni bir döneme gireceğine, değişiklikler ile beraber yeni bir çevre içine gireceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi bekâr ise evlilik yolunda bazı sorunlar yaşayacağına, ilişkisinde anlaşmazlıklar olacağına tabir edilir.

Rüyada Raket Görmek

Rüyada raket görmek iş hayatı ile ilgili durumlara işaret ettiği gibi kişinin dış etkenler yüzünden olumsuz bir şekilde etkilenmesine de tabir edilir. Rüyada raket gören kişinin iş hayatında önemli bir dönem içine gireceğine, rakiplerine karşı üstün geleceğine, hedeflerine varacağına işaret eder. Rüyada raket görmek bir başka tabire göre ise rüya sahibinin başarısının önündeki engellere, hedeflerine giden yolda kendisine zarar veren olaylara ya da rüyayı gören kişinin kendi hayatı üzerinde söz sahibi olmamasına, kötü niyetli kişilerin etkisine kapıldığına işaret eder.

Rüyada Raket Kırdığını Görmek

Rüyada raket kırdığını görmek ilişkiler ile ilgili konulara işaret eder. Rüyada raket kırdığını gören kişinin ilişkilerinde farklı bir tutum içine gireceğine, gereken kişilere karşı sert bir tepki vereceğine ve farklı bir yola gireceğine tabir edilir. Rüyada raket kırdığını görmek aynı zamanda iş ortaklıklarının bitmesine ya da iş hayatındaki bazı kişilerle yolları ayırmaya da işaret ed


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.