Rüyada Tuvalet Görmek


Rüyada Tuvalet Görmek; rüyada tuvalet görmek rüyanın aksine güzel ve olumlu olarak yorumlanır. Rüyada görülen tuvalet kişinin sevinçli bir haber alıp, mutlu olacağı şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rüyanızda tuvalet görmeniz; aile halkının keder ve sıkıntılarına, çalışıp gayret göstermenize ve onların nafakalarını kımsasına işaret eder. Rüyada tuvalet görmek;  rahatlık, fikir, temizlik ve yalnızlık olarak kabul edilir. Rüyada tuvaletin taşması rüya sahibinin hanımının hamile olduğuna veya bir hizmetçiye sahiip olmasına tabir edilir.

Rüyada Tuvalet Temizlemek

Rüyanızda tuvaletin temizliği hanımınızın iyi halli oluşuna, genişliği ise, eşinizin itaatkar bir insan olduğuna delalettir. Rüyada tuvalet temizlediğini görmek; bekar bir kişi için iyi bir eş ile evleneceğine delalet eder. Aynı zamanda kokusunun azlığı ise eşinizin iyi bir insan olarak methedilmesine tabir edilir. Tuvalet kuyusunun kanla dolduğunu görürseniz, terbirli ve israftan kaçınan bir eşe delalet eder. Bu sayede fazla harcama yapmanıza engel olacaktır demektir.

Rüyada Boklu Tuvalet Görmek

Rüyada pislikli ve boklu tuvalet temizlediğinizi görürseniz, sizin için hayırlı olabilecek olayların gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyanızda tuvalette mahsur kaldığınızı görürseniz, hastalık ya da vefat haberi alacağınıza işaret eder. Bir rivayete göre bu kişi sizde olabilirsiniz.

Rüyada Tuvalette Klozet Görmek

Kişi rüyasında tuvalette klozet görür ise; rüya sahibinin iş ve aile yaşantısında hiç beklemediği sorunlar ile karşı karşıya kalacak demektir. Bu sorunların üstesinden gelebilmek için çok çaba sarf etmesi gerektiğine işaret eder. Uzun uğraşlar neticesinde rüyada klozet gören bir kimse karşılaştığı sorunların üstesinden gelecektir.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüya sahibinin iş hayatında ortaya koyacağı projelerin başarılı sonuçlanması nedeniyle büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada pis tuvalet görmek; elde edilen gelir ile iş hayatında büyük yatırımlar yapılacağına ve iş hayatında başarı ve saygınlık kazanılacağına işaret eder. Rüyada kirli tuvalet görmek; zenginlik ve başarının rüya sahibi için hayal olmayacak anlamı taşımaktadır.

Rüyada Alafranga Tuvalet Görmek

Rüyasında alafranga tuvalet gören bir kimse, bazı hoş olmayan durumlarla karşı karşıya kalacak demektir. Rüya sahibinin özel hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına delalet eder. Sabrederek sorunların üzerine gidilmesi durumunda huzur ve mutluluk bulacak demektir.

Rüyada Alaturka Tuvalet Görmek

Rüyada alaturka tuvalet gören bir kimse örf ve adetlerine bağlı bir kimse olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yeniliklere kapalı olacak demektir.

Rüyada Temiz Tuvalet Görmek

Kişi rüyasında temiz bir tuvalet görür ise; ev sahibi olan bir kadına işaret eder. Bu kadın aynı zamanda ağır başlı, hanım efendi ve cefakar bir kişi olacağına delalet eder. Çevresi tarafından gıpta ile bakılacak ve örnek gösterilen bir şahsiyet olacak demektir. Aynı zamanda temiz tuvalet görmek sabırlı ve sadık olan bir kadın manasına da gelmektedir.

Rüyada Tuvalet Taşı Görmek

Rüyada tuvalet taşı gören bir kimse için bu rüyanın manası, emniyette yaşamaya ve sıkıntı çekmeden kazanılan paraya işaret eder. Rüya sahibinin problemlerden uzak sağlıklı bir yaşam sürmesine delalet eder. Aynı zamanda iş hayatında başarılı bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Tuvalet Pisliği Görmek

Hoş bir görüntü olmasa da rüyada tuvalet pisliği görmek; hayırlı bir rüya olarak kabul edilir ve rüya sahibinin maddi anlamda güç sahibi olacağına işaret eder. İş hayatında başarılı bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada tuvalet görmek ile ilgili rüyanızın daha ayrıntılı yorumunu çok yakında güncellenecek rüya tabirleri sitemizde bulabilirsiniz. Yapılacak olan rüya tabiri güncellememiz sonrasında  “rüyada tuvalet görmek ne anlama gelir?”,”rüyada tuvalet görmek nasıl yorumlanır?” ve “rüyada tuvalet görmenin psikolojik nedenleri nelerdir?” gibi soruları psikolojik, modern ve İslami rüya tabirleri açısından inceleyip cevaplamış olacağız..


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.