Rüyada Üniversite Görmek


Rüyada üniversite görmek; akla uygun ve tutarlı davranan kişinin varlığına işarettir. Kişi ne aile içinde ne de arkadaş çevresinde bir problem yaşarsa bunu kimseye ses etmeden kendi başına, akılcı yollarla halletmenin bir yolunu bulur. Kişi rüyasında üniversiteye gittiğini görürse, tüm dertlerinin bir büyüğün deneyimlerinden ve hayat tecrübelerinden yararlanarak kurtulur. Aynı zamanda ileride büyük paralar kazanacağı anlamına gelir.

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada üniversite görmek rüya sahibinin karşılaştığı sorunlarla sakin bir şekilde başa çıkacağına, kimseye duyurmadan, ortalığı velveleye vermeden akılcı çözümler bularak halledeceğine işaret eder. Rüyada üniversite görmek sorunlar karşısında soğukkanlı olmayı başaran ve sorunlara paniklemeden akıllıca çözümler bulan kişiye yorumlanır. Rüyasında üniversite gören kişi ailesinde sorunları varsa bu sorunları evinin dışındaki kimseyle hatta yakın akrabalarıyla bile paylaşmadan kendi başına çözüm bulmaya çalışarak halledeceğine ve kimsenin azına laf vermekten korunacağına işaret eder. rüya sahibinin iş yerinde bir sorunla karşılaştığında ise bunu rakibi olan veya yerinde gözü olan meslektaşlarına duyurmadan, onlara fırsat vermeden sakin ve sessiz bir şekilde üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Üniversite Hocası Görmek

Rüyada üniversite hoca görmek rüya sahibinin iş yaşantısına işaret eder. Rüyasında üniversite hocası gören kişinin daha önce çalıştığı iş yerinde değerinin bilinmeyerek gereksiz sebeplerden dolayı işten çıkarıldığına ve bir zaman sonra yanlış anlaşılmanın farkına varılarak eski işine ve eski makamına daha yüksek bir maaşla geri dönmesi için davet edileceğine işaret eder.

Rüyada Üniversite Kazandığını Görmek

Rüyasında üniversiteyi kazandığını görmek rüya sahibinin hayatını büyük yönde etkileyecek bir konu hakkında karar almak zorunda kalacağına ve bu kararı en doğru şekilde alabilmek için çok ter dökeceğine, çok kafa yoracağına işaret eder. Rüyasında üniversiteyi kazandığını gören kişinin alacağı bu ciddi karar kişi için hayatında dönüm noktası da olabilir hayatının mahvolması da olabilir diye tabir edilir.

Rüyada üniversitenin yıkıldığını görüldüğünde işsiz ve ekmeksiz kalacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, ölen kişiye saygı duyarak ve her zaman kendisini anarak onu yaşatacağına, boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gitmek istediğin üniversiteyi görülmesi atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada üniversiteye yerleşmek rüyayı gören için kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, yeni bir ortama gireceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada üniversitede çalıştığını görmek böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine alamet eder.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.