Rüyada Yatak Görmek


Rüyada yatak görmek, yeni bir aşk macerasına atılacağına yorumlanır. Genelde yatak rüyası görmek yola çıkmak anlamındadır. Temiz bir yatak görmek, güzel ve eğlenceli bir tatile çıkacak demektir. Rüyada eve yatak almak rüyayı gören bekarsa, istediği kimseyle evleneceğine yorumlanır. Yatağını satan veya atan kişi eşinden istifa eder demektir.

Rüyada Temiz Yatak Görmek

Rüyada temiz yatak görmek hayırlı sonuçları olacak uzun yolculuk anlamında tabir edilmiştir. Söz konusu yolculuğun uzak bir yere yapılacağı ve rüya sahibinin çeşitli zahmetler çekmesine neden olacağı belirtilmektedir. Ancak bu yolculuk sonunda rüya sahibinin ve ailesinin ulaşacağı hayırlı neticeler verilen tüm emekleri unutturacaktır.

Rüyada Kirli Yatak Görmek

Rüyada kirli yatak görmek özel yaşamda görülecek sorunlar anlamında tabir edilir. Eşler arasında şiddetli geçimsizlik yaşanması, evlatların anne babalarına karşı saygıda kusur etmeleri, birbirlerini seven insanların arasının açılması gibi anlamlara gelir. Rüyasında kirli yatak gören şahısların yakın diyalog halinde oldukları insanlar ile ilişkilerinde daha hoşgörülü olmaları tavsiye edilmektedir.

Rüyada Yer Yatağı Görmek

Rüyada yer yatağı görmek kısa sürede tüm sıkıntılarını aşarak rahat bir yaşama kavuşmak biçiminde tabir edilmektedir. Bu rüyayı gören kişilerin uzun zamandır murat ettikleri isteklerinin gerçekleşeceği yorumu da yapılmaktadır.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.