Rüyada yılan görmek


Rüyada yılan yavrusu görmek

Rüyada yavru yılan görmek, etkisiz bir düşmana yorumlanır. Kendi kendine fesat eden bir şey yapamayan birine işarettir. Rüya sahibi ticaret hayatında çok güçlü olmak istediğine ve zengin olma hayalinin olduğu manasına gelir. Rüyada yavru yılan görmek, bu kişinin sürekli peşinde koşan ve her yaptığından haberdar olma isteyen çoğundan haberdar olan biri olduğuna alamet eder. Bu kişi hastalık derecesinde bir takıntısı olan biridir ve rüyayı gören kişinin dikkat etmesi konusunda uyarma amaçlıdır. Rüyada yavru yılan görmek, gören kişi bekar ise ticaret hayatına atılacağı ve iş sahibi olacağına işarettir. Bu yolda baya uğraş ve maddi kayıpları olacağını ifade eder.

Rüyada uzun, iri yılan görmek

Rüyanızdaki yılanın çok uzun ve iri olması, sizi rahatsız eden ve size korku veren bazı şeyler olduğu şeklinde yorumlanır. Bir diğer rüya tabirine göre de aile içinden bir kişinin size beslediği düşmanlığa işaret eder. İri yılanın bir başka tabiri de düşmanın komşularınızdan biri olduğudur.

Eğer bu iri, uzun yılan rüyanızda size aitse, yakın zamanda mal ve mülk kapıları size açılacaktır. Böyle bir yılan evlat sahibi olabileceğinize de delalet etmektedir.

Rüyada Yılan Öldürmek

Düşmana sahip olan kişi mutluluğa, hasta olan kişi sağlığına, bekar kişi ise evliliğe erişir. Rüyada yılan öldürmek iyiye işarettir. Eğer düşmanı olan kişi rüyasında yılan öldürüyorsa bu mutluluğa giden bir işarettir. Eğer hastalığı olan kişi rüyasında yılan görüyor ise hastalığından kurtulacak olduğu anlamına gelir. Eğer bekar birisi rüyasında yılan öldürdüğünü görüyorsa bu evlenecek olduğuna yorulur. Yılan düşman ve kötülükleri ifade ettiğinden kişi rüyasında yılan öldürdüğünü görmesi sağlığa ve rahatlığa ulaşacak olduğu anlamına gelir. Rüyada yılan öldürdüğünü görmek sıkıntıların giderileceğini, mülk ve kuvvet anlamına gelmektedir.

Rüyada Yılan Isırdığını Görmek

Rüyada yılan sokması, maddi güçlüğü işaret eder. Gereksiz harcamalardan kaçınmanız şart. Bu rüya kredi çekmeyi ya da borç almayı düşünüyorsanız, ödeme konusunda güçlük çekecek olduğunu belirtebilir. Aynı zamanda rüyada yılan ısırığı; düşmandan gelebilecek olan zarara yorumlanmıştır. Yılan ısırdığını göre kişi düşmanının kendisini üzecek olduğunu, sıkıntı çekecek olduğuna işaret eder.

Rüya Kara Yılan Tuttuğunu Görmek

Rüyada kara yılan tutmak, kişinin zor olan herhangi bir şeyi başaracak olduğunun göstergesidir. Birçok insanın cesaret bile edemediği şeyleri yapacağını ve bu konuda başarılara sahip olacağına yorulur.

Rüyada siyah yılan görmek, gözü kara, kaybedecek şeyleri olmayan, bir şeyi aklına koyduğunda kimseden çekinmeden onu elde etmek için her şeyi yapacak kadar cesur olan bazı kimselerin varlığına tabir edilir. Kötü kimselere ve onlardan gelecek belalara işaret eder. Rüyada siyah yılan görmek, korku salacak kadar tehlikeli birtakım insanlara ve onlardan gelebilecek tehlikelere rivayet edilir.

Rüyada Sarı Yılan Görmek

yılan

Rüyada sarı yılan görmek, iyi değildir. Maddi anlamda güçlü, çevresi kalabalık, adı ve sözü her yerde geçen bir kimseye ve onun şerrine işaret eder. Genel anlamı ile kem gözlere, art niyetlere, fenalık, hile, hainlik ve kötülük düşünen kimseye rivayet edilir. Bu kişiden gelecek olan zarara yorulur. Rüyada sarı yılan görmek, uğursuzluktur ve iyi şekillerde tabir edilmez.

Rüyada yılan yemek

Yılanın etini çiğ olarak yediğini görmesi, düşman üzerine galip gelmeye ve düşmanın malından nasiplenmeye delâlet eder.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibinin, etrafındaki insanlara hatta çok sevdiği insanlara karşı takındığı kötü ve olumsuz tavırların değişmeye ve normal bir hale gelmeye başladığına alamet edilir. Rüyayı gören kişinin, insanlara karşı duyduğu güvensizlikten yavaş yavaş kurtulmaya başladığına ve yakında daha da düzeleceğine tabir edilir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.