Rüyada Yıldız Görmek


Rüyada yildiz görmek, insanlarin sereflilerinden birisine isarettir. Rüyada evinde kendi yaninda birtakim parlak yildizlarin toplanmis oldugunu gören kimsenin, yaninda halktan ileri gelen ve serefli insanlar toplanirlar. Evinde gördügü yildizlar parlak degilse, halkin ileri gelenleri ve sereflileri birtakim musibetten dolayi yaninda toplanirlar.

Rüyada yildiz görmek, rüya sahibinin bilgili bir kimse olduguna ve her isinde temkinli davrandığına işarettir. Ibn-i Kesir’e göre, genellikle gökyüzünde yildiz görmek, sansinin açik ve parlak olacagina işarettir. Bir çok yildizin kendi mali oldugunu görmek, akraba ve sevdiklerinin kendisine saygi duyduklarina ve ona bagli bulunduklarina delalet eder. Gökyüzüne yükselerek, bir yildizi avuçlayip elinde tuttugunu gören, eger çocuklari varsa, çocuklarinin kendi sözünden çikmayacaklarina, her birinin hayirli birer evlat olarak yetiseceklerine; çocuklari yoksa, dünyaya getirecegi çocuklarindan, büyüdüklerinde çok büyük menfaatler görecegine delalet eder.

Gökyüzünden bir yildiza işarettir. Kendisini yaraladiğini görmek, bir seytan serrine ugrayacagina, islerinin ters gidecegine işarettir. Kendisini düsmanlarindan sakinmasi gerekir. Bir gemide oldugunu ve gökten düsen bir yildizin gemisini batirdiğini gören, ticaret yapiyorsa isinden ayrilir.

Rüyada Yıldız Kayması Görmek

Rüyada yıldız kaydığını görmek olumsuzluklara ve üzüntü verecek durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişinin çok istekli olduğu bir konunun gerçekleşmemesi yüzünden hayal kırıklığına uğrayacağına ve çok üzüleceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bazı kötü olaylar yaşayarak üzüntüsünün daha da artacağına işaret eder.

Rüyada Yıldız Kayarken Dilek Tutmak

Rüya sahibinin gerçekleşmesi için her şeyi göze alabileceği bir konuya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatta en çok istediği şeye ve en büyük dileğine delâlet eder.

Rüyada Yıldız Topluluğu Görmek

Rüyada yıldız topluluğu görmek büyük bir kısmete ve önemli bir fırsata işaret eder. Rüyayı gören kişinin bir işe girişeceğine, o işin beraberinde başka birçok fırsat getireceğine, rüya sahibinin güzel bir doğrultuda ilerleyeceğine ve bol miktarda kazanç elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Yıldız Kümesi Görmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında ilerleme sağlayacağına, önemli girişimlerde bulunacağına, yapacağı işler sonucunda öne çıkacağına ve dikkat çekeceğine işaret eder. Rüya sahibinin bolluğa, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde olacağına, hayatını sağlık ve afiyet içinde geçireceğine delâlet eder.

Rüyada Yıldız Yağmuru Görmek

Rüyada yıldız yağmuru görmek güzel haberler almaya ve mutlu olmaya işaret eder. Rüyada yıldız yağmuru gören kişinin birçok güzel haberi birbiri ardına alacağına ve hayatında sürpriz gelişmeler olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin çok mutlu olacağı günlere yaklaştığına işaret eder.

Rüyada Takımyıldız Görmek

Rüyada takımyıldız görmek şansa, uğura, fırsatlara ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin bütün isteklerini elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına, karşısına çıkacak fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, başarılı olacağına, zenginliğe ve mutluluğa ereceğine tabir edilir.

Rüyada Kuyruklu Yıldız Görmek

Rüyada kuyruklu yıldız görmek şansa, hayra, rahatlığa ve mutluluğa işaret eder. Rüyayı gören kişinin işlerinin istediği gibi lerleyeceğine, başarılı olacağına, sağlıklı ve zengin bir hayat süreceğine, aile hayatında mutluluk ve huzur olacağına işaret eder. Rüya sahibinin maddi açıdan güçleneceğine, işlerinin kolaylaşacağına ve rahatlayacağına tabir edilir.

Rüyada Tek Yıldız Görmek

Rüyada tek yıldız görmek hayatta olacak önemli değişikliklere işaret eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında yükseleceğine, büyük bir iş sahibi olacağına, çok yüksek miktarda kazanç sağlayacağına ve maddi gelirinin sürekli ve bol olacağına tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Çok Fazla Yıldız Görmek

Rüyada gökyüzüne baktığını ve çok fazla yıldız olduğunu görmek aşk hayatına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmeti olacağına, güzel bir ilişki yaşayacağına ve mutluluğa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Yıldızlara Dokunmak

Rüyada yıldızlara dokunduğunu gören kişinin ulaşılmaz görünen isteklerinin gerçekleşeceğine, hayatta dilediği her şeyi yaşayacağına ve muradına ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin inancı ve azmiyle, Allah’ın da yardımıyla bütün hayallerine kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Yıldızlara Bakmak

Rüyada yıldızlara baktığını görmek şifaya, rahata ve ferahlığa ermeye işaret eder. Rüyada yıldızlara baktığını gören kişinin huzur ve rahatlığa kavuşacağına, dertlerine çare bulacağına, birçok fırsatla karşılaşacağına ve yeni yollar ile maddi kazanç elde edeceğine tabir edilir. Rüya sahibinin hayırlı ve güzel gelişmeler göreceğine ve hayatının tümüyle güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada Yıldız Tutmak

Rüyayı gören kişinin manevi açıdan mutluluk duyacağı olaylar yaşayacağına ve aile hayatındaki saadete, güzelliğe işaret eder. Rüyada yıldız tuttuğunu gören kişinin aile içindeki her şeyin hayal ettiği gibi olacağına, ailedeki kişilerden sevgi ve saygı göreceğine, yuvasında sevgi ve mutluluk olacağına tabir edilir.

Rüyada Yıldız Düşmesi

Rüyada yıldız düştüğünü görmek hayırsız durumlara ve kötülüğe işaret eder. Rüyada yıldız düştüğünü görmek toplum için faydalı ve önemli bir kişinin ciddi bir hastalığa yakalanacağına ya da rüya sahibinin kötü bir olay yaşayacağına ve çok üzüleceğine tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Yıldızları ve Gezegenleri Görmek

Rüyayı gören kişinin çok kıymetli, şanlı ve yüce bir insan olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda değerli olacağına, yüksek bir mevkiye ulaşacağına, geleceğinin parlak olacağına, hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine delâlet eder.

Rüyada Elinde Yıldız Görmek

Rüyada elinde yıldız olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin çocuğunun ileride çok güzel ve hayırlı işler yapacağına, evladıyla her zaman gurur duyacağına ve evladından hayır göreceğine tabir edilir.

Rüyada Gökyüzünde Yıldızlar Arasında Bisiklet Sürmek

Rüyayı gören kişinin ulaşılmaz olan hayallerine kavuşacağına, hayatının başarılarla dolu olacağına ve mutluluk içinde geçeceğine işaret eder.

 


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.