Sat ve Sas Komandoları Hakkında Bilgi


Sas, Su Altı Savunma komandoları dirençli ve yetenekli dayanıklı komandolardan oluşmaktadır. Bu askerler çok titizlik ile seçilmektedir. Çünkü çok zor görevleri olmaktadır ve görevlerde çok güçlü olmalıdırlar. Deniz komutanlığınca kurulmuş bir birliktir.

1963 yılında yayılmaya başlayan bir birliktir. Sas komandoları su altında’ki gelen tehlikelere karşı korumaktadır. Suların temizliğin’de ve balistik görevleri yapan çok iyi bir birliktir. Su altında’ki ortama hemen uyum sağlayabilirler. Aynı zamanda iyi fizikli ve soğuk kanlı iyi dirençli insanlar’dan seçilenlerdir. Suyun altında’ki mayınları temizlemek zor olduğu kadar’da önemli bir grup ve çok zor olduğunu göstermektedir.

Sat komandoları ise genelde her türlü su altı konularda yer almaktadır. Sat komandolarının’da rehin kaçırılma ve bir çok zor göverlerde hemen devreye giren bu sat komandoların sas komandoları gibi ne kadar zor olduğu zaten görülüyor. Yükseklik ve karanlık, gibi farklı konularda çok iyidirler. Aynı zamanda fiziksel ve bünyesel olarak’da iyi olan kişilerden ve aynı zamanda soğuk kanlıdırlar.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.