Wolf Messing kimdir?


Nazilerden kaçan Rusya’ya sığınan ve Stalin tarafından korumaya alınan dünyanın en önemli telepatlarından biri olan Wolf Messing’in yaşadıkları ve kehanetleri.

İlk Deneyim

Wolf Messing 1899’da Varşova yakınlarında küçük ve yoksul bir köyde doğmuştur. Ailesi kendi halinde yaşayan dindar bir ailedir. Ancak okulda dua ile geçirdiği hayat onu mutlu etmiyordu. 11 yaşında iken kaçak olarak bir trene binip yolculuğa çıktı. Bilet kontrolü bilet sorunca Wolf Messing bir gazete parçası uzattı ve onu telkin etmeye çalıştı. Bilet kontronörü madem biletin var neden saklanıyorsun dedi ve gazete parçasını damgalayarak yerine oturmasını söyledi. Wolf Messing ilk deneyimini de bu şekilde yaşamış oldu.

Zorlu yıllar

Tüm parapsikoloji araştırmacıları tarafından gelmiş geçmiş en yetenekli telepat olarak kabul edilir.

Wolf Messing zihinsel yeteneğini bu olay ile farkına varmış ve gazete parçasının bilet olduğunu inandırmıştı. Wolf Messing Berlin’e gelmişti ama parası yoktu, ayakkabı boyacılığı ve fırında çalıştı en sonunda bakkalın yanında çırak olarak çalışmaya başladı, hatta bir gün yolda açlıktan bayıldı. İlerleyen günlerde sirkte çalışmaya başlayan Wolf Messing sanki hayatının mesleğini bulmuştu. Berlin’e gelirken kontrole yaptıklarını insanlara yapıyor ve insanların kağıda yazdıklarını tahmin ediyordu. Zaman içerisinde meşhur olan Wolf Messing’a dünyanın her yerinden izlemeye gelenler oldu.

Meşhur oluşu

10 yıl boyunca dünyanın her yerine gitti. Bu sırada Albert Einsten ve Gandi ile tanıştı. Polonyalı bir iş adamının kaybolan mücevherlerini de bularak ününe ün kattı. Wolf Messing şunları söyledi; daha ortada savaş yokken Hitler doğuya saldırırsa maf olur demişti ve Hitler bu durumdan etkilenerek rahatsız olmuştu ve bundan dolayı Wolf Messing’in başına 2000 mark ödül koymuştu. Bir asker Wolf Messing’i yakalayarak ve döverek hapse attı. Hücrede iken tüm subay ve askerlerin zihinlerine şu mesajı yolladı “hepimiz hücreme gelin” kısa sürede hücresine gelen askerler. Hücresine askerleri koyan Wolf Messing hapishaneden kaçarak kayıplara karıştı.

Stalin’in sınavı

Artık Varşova’da yaşaması imkansızdı ve aynı gece Rusya sınırını geçmeyi başardı. Başardı ama Naziler annesini, babasını ve kardeşini öldürdüler. Sovyetlerde yaptığı bir gösteride polisler tarafından tutuklandı ve Stalin’in karşısına çıkarıldı. Stalin ününü duymuştu ve ilk denemesinde Moskova’da banka gişesinden para çalmasını istedi. Wolf Messing kopardığı kağıt parçası ile bankadan paraları kolay bir şekilde aldı. Bankadan çıkan Wolf Messing, Stalin’in gönderdiği adamlara paraları gösterdi ve daha sonra bankacıya verdiği boş kağıda bakmalarını söyledi.

Stalin’in adamları bankadaki kağıda baktılar ve kağıdın boş olduğun gördüler, bunu gören bankacı kalp krizi geçirerek hayatını kaybetmiştir. Stalin daha zor bir görev vererek bir binaya girmesini söyledi ve oradaki adamları da tembih etti ama sonunda Wolf Messing kazanmıştı hatta binadan çıkarken bütün askerler Wolf Messing’a selma durmuşlardı.

Wolf Messing

Stalin bu olaylardan çok etkilendi ama bir deneme daha yapmak istedi. Stalin Wolf Messing’in kendi odasına gelmesini emretti, adamlarına içeriye kimseyi sokmayın talimatı vermişti ve Stalin’in Wolf Messing’i karşısında görünce dondu kaldı. Stalin’in bunu nasıl yaptığını sorduğunda Wolf Messing askerlere ben Beria’yım diye mesaj yolladım dedi. Beria, Stalin’in gizli polis şefi idi ve Wolf, Beria’ya hiç benzemiyordu. Bu olaydan sonra Wolf’un ünü tüm Rusya’ya yayıldı.

Wolf’un öldürülmesini isteseler de Stalin bunu red etti. Wolf Ruslarla, Almanların iyi olduğu halde Hitler ile Stalin’in savaşacaklarını söyledi ve aynen dediği gibi de oldu. Daha sonra Sibirya’da gönderildi ve savaşın 1945 yılında sona ereceğini söyledi dediği gibi savaş 1945’te bitti.

Telepatiyi nasıl yapıyor

wolf-messing

Wolf telepatiyi nasıl yapıyorsunuz sorusuna şu cevabı verdi; Tüm zamanların en büyük telepatlarından biri olduğum herkes tarafından kabul edilmektedir. Kişilerin beynindekiler bana imaj olarak geliyor. Benim yapmış olduğum bu olay doğal yasaları kontrol etmektir. Karşıdaki kişiden her türlü bilgileri alırım, dokunursam daha iyi alırım. Gözlerimi kapatırsanız bu benim için daha kolaydır demiştir. Sağır ve dilsizlerden gelen düşünceleri daha kolay alıyorum demiştir. 8 kasım 1974 tarihinde Rusya Moskova’da hayatının kaybetmiştir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.